ДЮСШ "Нафтовик" заявився для участі у Всеукраїнських змаганнях чемпіонату 2015/16

 naftovi27 серпня 2015 року команди юнаків ДЮСШ «Нафтовик» 2001 року народження (тренер: Попович Віктор Миколайович), та 1999 року народження (тренер: Вовк Олександр Миколайович) заявились для участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів чемпіонату (перша ліга) сезону 2015/2016 рр.

Група 1
Приймають участь у змаганнях:
«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми)
«БАРСА» (Суми)
«АРСЕНАЛ» (Харків)
ХТЗ (Харків)
«МРІЯ» (Куп’янськ)
«ГЕЛІОС» (Харків)
«БАРСА-2» (Суми)
«АРСЕНАЛ-2» (Харків)
«НАФТОВИК» (Охтирка)
ДЮСШ (Люботин)
КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ
ОСІННЬОЇ ЧАСТИНИ ЗМАГАНЬ
 
ПЕРШЕ КОЛО 1-й тур 13 вересня (неділя)
«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми) – ДЮСШ (Люботин)
«БАРСА» (Суми) – «НАФТОВИК» (Охтирка)
«АРСЕНАЛ» (Харків) – «АРСЕНАЛ-2» (Харків)
ХТЗ (Харків) – «БАРСА-2» (Суми)
«МРІЯ» (Куп’янськ) – «ГЕЛІОС» (Харків)
 
2-й тур 20 вересня (неділя)
ДЮСШ (Люботин) – «ГЕЛІОС» (Харків)
«БАРСА-2» (Суми) – «МРІЯ» (Куп’янськ)
«АРСЕНАЛ-2» (Харків) – ХТЗ (Харків)
«НАФТОВИК» (Охтирка) – «АРСЕНАЛ» (Харків)
«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми) – «БАРСА» (Суми)
 
3-й тур 27 вересня (неділя)
«БАРСА» (Суми) – ДЮСШ (Люботин)
«АРСЕНАЛ» (Харків) – «ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми)
ХТЗ (Харків) – «НАФТОВИК» (Охтирка)
«МРІЯ» (Куп’янськ) – «АРСЕНАЛ-2» (Харків)
«ГЕЛІОС» (Харків) – «БАРСА-2» (Суми)
 
4-й тур 4 жовтня (неділя)
ДЮСШ (Люботин) – «БАРСА-2» (Суми)
«АРСЕНАЛ-2» (Харків) – «ГЕЛІОС» (Харків)
«НАФТОВИК» (Охтирка) – «МРІЯ» (Куп’янськ)
«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми) – ХТЗ (Харків)
«БАРСА» (Суми) – «АРСЕНАЛ» (Харків)
 
5-й тур 11 жовтня (неділя)
«АРСЕНАЛ» (Харків) – ДЮСШ (Люботин)
ХТЗ (Харків) – «БАРСА» (Суми)
«МРІЯ» (Куп’янськ) – «ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми)
«ГЕЛІОС» (Харків)«НАФТОВИК» (Охтирка)
«БАРСА-2» (Суми) – «АРСЕНАЛ-2» (Харків)
 
6-й тур 18 жовтня (неділя)
ДЮСШ (Люботин) – «АРСЕНАЛ-2» (Харків)
«НАФТОВИК» (Охтирка) – «БАРСА-2» (Суми)
«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми) – «ГЕЛІОС» (Харків)
«БАРСА» (Суми) – «МРІЯ» (Куп’янськ)
«АРСЕНАЛ» (Харків) – ХТЗ (Харків)
 
7-й тур 25 жовтня (неділя)
ХТЗ (Харків) – ДЮСШ (Люботин)
«МРІЯ» (Куп’янськ) – «АРСЕНАЛ» (Харків)
«ГЕЛІОС» (Харків) – «БАРСА» (Суми)
«БАРСА-2» (Суми)«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми)
«АРСЕНАЛ-2» (Харків) – «НАФТОВИК» (Охтирка)
 
8-й тур 29 жовтня (четвер)
ДЮСШ (Люботин) «НАФТОВИК» (Охтирка)
«ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми) – «АРСЕНАЛ-2» (Харків)
«БАРСА» (Суми) – «БАРСА-2» (Суми)
«АРСЕНАЛ» (Харків) – «ГЕЛІОС» (Харків)
ХТЗ (Харків) – «МРІЯ» (Куп’янськ)
 
9-й тур 1 листопада (неділя)
«МРІЯ» (Куп’янськ) – ДЮСШ (Люботин)
«ГЕЛІОС» (Харків) – ХТЗ (Харків)
«БАРСА-2» (Суми) – «АРСЕНАЛ» (Харків)
«АРСЕНАЛ-2» (Харків) – «БАРСА» (Суми)
«НАФТОВИК» (Охтирка) – «ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми)
 
ДРУГЕ КОЛО 10-й тур 8 листопада (неділя)
ДЮСШ (Люботин) – «ФРУНЗЕНЕЦЬ (Суми)
«НАФТОВИК» (Охтирка) – «БАРСА» (Суми)
«АРСЕНАЛ-2» (Харків) – «АРСЕНАЛ» (Харків)
«БАРСА-2» (Суми) – ХТЗ (Харків)
«ГЕЛІОС» (Харків) – «МРІЯ» (Куп’янськ)
 
Домашні матчі «Нафтовик» проводить на орендованому стадіоні ім.. В.Куца м. Тростянець.
Початок матчів: юнаки 1999 року народження – 12-00, юнаки 2001 року народження – 14-00