Стартував чемпіонат Сумського обласного осередку дитячо-юнацької футбольної ліги України 20015/16 років

 naftovi23 вересня  стартував чемпіонат Сумського обласного осередку дитячо-юнацької футбольної ліги України 20015/16 років серед юнаків 2000 та 2002 років народження.

В ньому приймають участь юнаки ДЮСШ "Нафтовик" 2000 та 2002 року народження.

Приводимо заявочні листи та календарі матчів ДЮСШ "Нафтовик".

1111

 

Календар ігор

І та ІІ кіл чемпіонату Сумського обласного осередку

дитячо-юнацької футбольної  ліги  України 2015-2016 років

 серед юнаків 2002 року народження 

Учасники змагань

 

Група «А» (північ)

 

Група «Б» (південь)

1.

КДЮСШ м. Шостка

1.

ОДЮСШ ФЦ «Барса»-1

2.

ДЮСШ м. Конотоп-1

2.

«Фрунзенець» м. Суми

3.

Кролевецька ДЮСШ

3.

Краснопільська ДЮСШ

4.

Ямпільська ДЮСШ

4.

ДЮСШ Сумського р-ну

5.

ДЮСШ м. Глухів

5.

«Нафтовик» м. Охтирка

6.

ДЮСШ м. Конотоп-2

6.

ОДЮСШ ФЦ «Барса»-2

Група «А»  (північ)

І тур - 23.09.2015 (24.09.2015 резервний день)

1.

КДЮСШ м. Шостка

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

2.

Кролевецька ДЮСШ

-

Ямпільська ДЮСШ

3.

ДЮСШ м. Глухів

-

ДЮСШ м. Конотоп-2

ІІ тур - 30.09.2015 (01.10.2015 резервний день)

4.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

Кролевецька ДЮСШ

5.

Ямпільська ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Глухів

6.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

КДЮСШ м. Шостка

ІІІ тур -  07.10.2015 (08.10.2015 резервний день)

7.

Кролевецька ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Глухів

8.

КДЮСШ м. Шостка

-

Ямпільська ДЮСШ

9.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

ДЮСШ м. Конотоп-2

ІV тур - 14.10.2015 (15.10.2015 резерний день)

10.

Ямпільська ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Конотоп-2

11.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

ДЮСШ м. Глухів

12.

Кролевецька ДЮСШ

-

КДЮСШ м. Шостка

V тур - 21.10.2015 (22.10.2015 резервний день)

13.

ДЮСШ м. Глухів

-

КДЮСШ м. Шостка

14.

Ямпільська ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

15.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

Кролевецька ДЮСШ

VI тур - 28.10.2015 (29.10.2015 резерний день)

16.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

КДЮСШ м. Шостка

17.

Ямпільська ДЮСШ

-

Кролевецька ДЮСШ

18.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

ДЮСШ м. Глухів

VІІ тур - 04.11.2015 (05.11.2015 резервний день)

19.

Кролевецька ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

20.

ДЮСШ м. Глухів

-

Ямпільська ДЮСШ

21.

КДЮСШ м. Шостка

-

ДЮСШ м. Конотоп-2

VІII тур - 11.11.2015 (12.11.2015 резервний день)

22.

ДЮСШ м. Глухів

-

Кролевецька ДЮСШ

23.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

24.

Ямпільська ДЮСШ

-

КДЮСШ м. Шостка

Група «Б»  (південь)

І тур - 23.09.2015 (24.09.2015 резервний день)

1.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

 ДЮСШ Сумського р-ну

2.

«Фрунзенець» м. Суми

-

«Нафтовик» м. Охтирка

3.

Краснопільська ДЮСШ

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

ІІ тур - 30.09.2015 (01.10.2015 резервний день)

4.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

«Фрунзенець» м. Суми

5.

«Нафтовик» м. Охтирка

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

6.

ДЮСШ Сумського р-ну

-

Краснопільська ДЮСШ

ІІІ тур -  07.10.2015 (08.10.2015 резервний день)

7.

«Фрунзенець» м. Суми

-

 «Нафтовик» м. Охтирка

8.

Краснопільська ДЮСШ

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

9.

ОДЮФШ «ФЦ «Барса»-2

-

ДЮСШ Сумського р-ну

ІV тур - 14.10.2015 (15.10.2015 резерний день)

10.

«Фрунзенець» м. Суми

-

ДЮСШ Сумського р-ну

11.

«Нафтовик» м. Охтирка

-

Краснопільська ДЮСШ

V тур - 21.10.2015 (22.10.2015 резервний день)

1.2

Краснопільська ДЮСШ

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»- 1

13.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

-

 «Нафтовик» м. Охтирка

VI тур - 28.10.2015 (29.10.2015 резерний день)

 

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

 

«Фрунзенець» м. Суми

-

Краснопільська ДЮСШ

 

«Нафтовик» м. Охтирка

-

ДЮСШ Сумського р-ну

VІІ тур - 04.11.2015 (05.11.2015 резервний день)

 

ДЮСШ Сумського р-ну

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

 

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

-

«Фрунзенець» м. Суми

VІII тур - 11.11.2015 (12.11.2015 резервний день)

 

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

«Нафтовик» м. Охтирка

 

«Фрунзенець» м. Суми

-

ДЮСШ Сумського р-ну

 

Краснопільська ДЮСШ

 

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

ІX тур - 18.11.2015 (19.11.2015 резервний день)

 

«Нафтовик» м. Охтирка

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

 

«Фрунзенець» м. Суми

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

 

Краснопільська ДЮСШ

-

ДЮСШ Сумського р-ну

Початок зустрічей -  14-00

2222

Календар ігор

І кола чемпіонату Сумського обласного осередку

дитячо-юнацької футбольної  ліги  України 2015-2016 років

 серед юнаків 2000 року народження

Учасники змагань

 

Група «А» (північ)

 

Група «Б» (південь)

1.

КДЮСШ м. Шостка

1.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

2.

ДЮСШ м. Конотоп-1

2.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

3.

Кролевецька ДЮСШ

3.

«Нафтовик» м. Охтирка

4.

 ДЮСШ м. Глухів

4.

«Фрунзенець» м. Суми

5.

Гімназія № 1 м. Конотоп

5.

Краснопільська ДЮСШ

6.

ДЮСШ м. Конотоп-2

6.

ДЮСШ Сумського р-ну

7. 

ДЮСШ-АгробізнесTSK  Ромни

7.

Недригайлівська ДЮСШ

   

8.

ДЮСШ Лебединського району

 

 

9.

Тростянецька ДЮСШ

   

10.

ДЮСШ м. Лебедин

Група «А»  (північ)

І тур - 23.09.2015 (24.09.2015 резервний день)

1.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

ДЮСШ-АгробізнесTSK  Ромни

2.

Кролевецька ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Конотоп-2

3.

ДЮСШ м. Глухів

-

Гімназія № 1 м. Конотоп

Вихідна - КДЮСШ м. Шостка

   

ІІ тур - 30.09.2015 (01.10.2015 резервний день)

4.

КДЮСШ м. Шостка

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

5.

ДЮСШ-АгробізнесTSK  Ромни

-

Кролевецька ДЮСШ

6.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

ДЮСШ м. Глухів

Вихідна - Гімназія № 1 м. Конотоп

   

ІІІ тур -  07.10.2015 (08.10.2015 резервний день)

7.

Кролевецька ДЮСШ

-

КДЮСШ м. Шостка

8.

ДЮСШ м. Глухів

-

ДЮСШ-АгробізнесTSK  Ромни

9.

Гімназія № 1 м. Конотоп

-

 ДЮСШ м. Конотоп-2

Вихідна - ДЮСШ м. Конотоп-1

   

ІV тур - 14.10.2015 (15.10.2015 резерний день)

10.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

Кролевецька ДЮСШ

11.

КДЮСШ м. Шостка

-

ДЮСШ м. Глухів

12.

ДЮСШ-АгробізнесTSK  Ромни

-

Гімназія № 1 м. Конотоп

Вихідна - ДЮСШ м. Конотоп-2

   

V тур - 21.10.2015 (22.10.2015 резервний день)

13.

 ДЮСШ м. Глухів

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

14.

Гімназія № 1 м. Конотоп

-

КДЮСШ м. Шостка

15.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

ДЮСШ-АгробізнесTSK Ромни

Вихідна - Кролевецька ДЮСШ

   

VI тур - 28.10.2015 (29.10.2015 резерний день)

16.

Кролевецька ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Глухів

17.

ДЮСШ м. Конотоп-1

-

Гімназія № 1 м. Конотоп

18.

КДЮСШ м. Шостка

-

ДЮСШ м. Конотоп-2

Вихідна - ДЮСШ Агробізнес TSK  Ромни

VІІ тур - 04.11.2015 (05.11.2015 резервний день)

19.

Гімназія № 1 м. Конотоп

-

Кролевецька ДЮСШ

20.

ДЮСШ м. Конотоп-2

-

ДЮСШ м. Конотоп-1

21.

ДЮСШ-АгробізнесTSK  Ромни

-

КДЮСШ м. Шостка

Вихідна - ДЮСШ м. Глухів

   

Група «Б»  (південь)

 І тур - 23.09.2015 (24.09.2015 резервний день)

1.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

ДЮСШ м. Лебедин

2.

«Фрунзенець» м. Суми

-

«Нафтовик» м. Охтирка

3.

Тростянецька ДЮСШ 

-

ДЮСШ Лебединського району

4.

Недригайлівська ДЮСШ

-

ДЮСШ Сумського р-ну

5.

Краснопільська ДЮСШ

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

ІІ тур - 30.09.2015 (01.10.2015 резервний день)

6.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

«Фрунзенець» м. Суми

7.

«Нафтовик» м. Охтирка

-

Тростянецька ДЮСШ

8.

ДЮСШ Лебединського району

-

Недригайлівська ДЮСШ

9.

ДЮСШ Сумського р-ну

-

Краснопільська ДЮСШ

10.

ДЮСШ м. Лебедин

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

ІІІ тур -  07.10.2015 (08.10.2015 резервний день)

11.

Тростянецька ДЮСШ

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

12.

«Фрунзенець» м. Суми

-

ДЮСШ м. Лебедин

13.

Недригайлівська ДЮСШ

-

«Нафтовик» м. Охтирка

14.

Краснопільська ДЮСШ

-

ДЮСШ Лебединського району

15.

ОДЮФШ «ФЦ «Барса»-2

-

ДЮСШ Сумського р-ну

ІV тур - 14.10.2015 (15.10.2015 резерний день)

16.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

Недригайлівська ДЮСШ

17.

«Фрунзенець» м. Суми

-

Тростянецька ДЮСШ

18.

«Нафтовик» м. Охтирка

-

Краснопільська ДЮСШ

19.

ДЮСШ Лебединського району

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

20.

ДЮСШ м. Лебедин

-

ДЮСШ Сумського р-ну

 V тур - 21.10.2015 (22.10.2015 резервний день)

21.

Краснопільська ДЮСШ

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»- 1

22.

Недригайлівська ДЮСШ

-

«Фрунзенець» м. Суми

23.

Тростянецька ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Лебедин

14.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

-

«Нафтовик» м. Охтирка

25.

ДЮСШ Сумського р-ну

-

ДЮСШ Лебединського району

VI тур - 28.10.2015 (29.10.2015 резерний день)

26.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

27.

«Фрунзенець» м. Суми

-

Краснопільська ДЮСШ

28.

Тростянецька ДЮСШ

-

Недригайлівська ДЮСШ

29.

«Нафтовик» м. Охтирка

-

ДЮСШ Сумського р-ну

30.

ДЮСШ м. Лебедин

-

ДЮСШ Лебединського району

VІІ тур - 04.11.2015 (05.11.2015 резервний день)

31.

ДЮСШ Сумського р-ну

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

32.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

-

«Фрунзенець» м. Суми

33.

Краснопільська ДЮСШ

-

Тростянецька ДЮСШ

34.

Недригайлівська ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Лебедин

35.

ДЮСШ Лебединського району

-

«Нафтовик» м. Охтирка

VІII тур - 11.11.2015 (12.11.2015 резервний день)

36.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

-

ДЮСШ Лебединського району

37.

«Фрунзенець» м. Суми

-

ДЮСШ Сумського р-ну

38.

Тростянецька ДЮСШ 

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

39.

Недригайлівська ДЮСШ

-

Краснопільська ДЮСШ

40.

ДЮСШ м. Лебедин

-

«Нафтовик» м. Охтирка

ІX тур - 18.11.2015 (19.11.2015 резервний день)

41.

«Нафтовик» м. Охтирка

-

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-1

42.

ДЮСШ Лебединського району

-

«Фрунзенець» м. Суми

43.

ДЮСШ Сумського р-ну

-

Тростянецька ДЮСШ

44.

ОДЮСШ «ФЦ «Барса»-2

-

Недригайлівська ДЮСШ

45.

Краснопільська ДЮСШ

-

ДЮСШ м. Лебедин

Початок зустрічей -  12-00