Володимир Книш: підписано контракт з Вячеславом Піднебенним
Вівторок, 19 січня 2016, 13:17

knishКоли команда виходить з відпустки?

Як і було заплановано, усі збираємось 20-го січня тобто завтра.

Вже є конкретний графік проведення зимових учбово-тренувальних зборів, які спаринги заплановано і в яких турнірах команда візьме участь?

Два збори вже остаточно погоджено. Перший будемо проводити в Охтирці з 20-го по 30-те січня. Підчас цього збору заплановано дві контрольні гри: 26-го січня з Харківським  «Геліосом» і 30-го січня з «Сумами». Другий збір проведемо з 6-го по 16-те лютого. В рамках цього збору команда буде приймати участь в турнірі на «Кубок Пожичевського» в Полтаві. Участь в цьому турнірі візьмуть: ПФК "Суми"(Суми), "Колос" (Ковалівка), "Зірка" (Кіровоград), "Мир" (Горностаївка), "Верес" (Рівне), "Кремінь" (Кременчук) і звичайно організатор Кубку – ФК «Полтава». З третім збором, на даний час, ще не визначились, проробляємо декілька варіантів.

 

Вже є підписані контракти з новими гравцями і кого ще з потенційних новачків ми побачимо на перегляді?

Вже підписано контракт з Вячеславом Піднебенним. Ще буде на перегляді п’ять нових гравців, але озвучувати їх прізвища поки що, ще рано. Коли підпишемо контракт тоді офіційно повідомимо.

Хто з футболістів уже залишив клуб?

Антон Савін, Валерій Сторубльовцев, Олександр Боровик, Антон Яременко також за станом здоровя команду залишив Ігор Прокурор.

Хтось з футболістів «Нафтовика» буде проходити перегляд в інших командах?

Ні, ніхто з наших футболістів, з якими заключений контракт, не буде проходити перегляд в інших клубах.

Яку кількість гравців плануєте набрати в команду?

Кожен сезон ми заявляємо 23-24 футболіста, цієї кількості гравців і будемо дотримуватись.

Які задачі керівництво клубу ставить на другу частину чемпіонату?

Всім зрозуміло, що нам потрібно піднятись якомога вище в турнірній таблиці і бажано щоб це було в районі п’ятого місця. Але потрібно бути реалістом, на сьогоднішній день. Якщо ми попадемо в п’ятірку, то для цього сезону це буде дуже добре.