Керівництво


ViktorovichПолунін Андрій Вікторович
 
Директор
 
Народився 5.03.1971 року.
 
Виступав за команди: "Шахтар" Павлоград, "Дніпро" Дніпропетровськ, "ЦСКА" Київ, "Кривбас" Кривий Ріг, "Карпати" Львів, "Нюрнберг" Німеччина, "Санкт-Паулі" Німеччина, "Рот-Вайс Ессен" Німечина.
 
Досягнення: 
 
Чемпіон СРСР серед дублерів : 1991 року.
Срібний призер Чемпіонату України : 1993року.
Бронзовий призер Чемпіонату України : 1992, 1995, 1996, 1998 років.
 

MizinМізін Сергій Григорович

заступник директора

Народився 25.09.1972 року.

Виступав за команди: "Динамо-2" Київ, "Динамо" Київ, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Чорноморець" Одеса, "ЦСКА" Київ, "Карпати" Львів, "Кривбас" Кривий Ріг, "Металіст" Харків, "Арсенал" Київ.

Досягнення: 

Чемпіон України: 1993, 1994, 1995 років. 
Володар Кубку України 1993 р.

 

DeikoДейко Сергій Петрович

Начальник команди

Народився 26 листопада 1952 року.

 
ball
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І В Н П М O
1  "Арсенал" 7 5 2 0 11:4 17
2 "Геліос" 7 5 1 1 11:4 16
3 "Інгулець" 7 5 1 1 11:5 16
4 "Полтава" 7 5 1 1 11:5 16
5 "Оболонь-Бровар" 7 4 2 1 9:3 14
6 "Десна" 7 4 1 2 11:5 13
7 "Колос" 7 4 1 2 10:6 13
8 "Миколаїв" 7 4 0 3 10:8 12
9 "Балкани" 7 3 2 2 4:5 11
10  "Авангард" 7 3 1 3 7:12 10
11 "Нафтовик-Укрнафта" 7 2 2 3 5:6 8
12 "Жемчужина" 7 2 1 4 8:9 7
13 "Гірник-Спорт" 7 2 0 5 6:10 6
14 "Суми" 7 1 2 4 5:8 5
15 "Рух" 7 1 2 4 6:11

5

16 "Волинь" 7 1 1 5 5:11 4
17 "Черкаський Дніпро"  7 1 0 6 8:15 3
18 "Кремінь"  7 1 0 6 4:15 3
ball
КАЛЕНДАР
Дата Матч Рах.
15.07 "Нафтовик"-"Суми" 0:1
22.07 "Кремінь"-"Нафтовик" 0:2
26.07 "Агробізнес"-"Нафтовик" 5:4
30.07 "Нафтовик"-"Оболонь-Бровар" 0:0
05.08 "Миколаїв"-"Нафтовик" 2:1
09.08 "Нафтовик"-"Інгулець" 1:1
13.08 "Геліос"-"Нафтовик" 2:0
19.08 "Нафтовик"-"Волинь" 1:0
26.08 "Полтава"-"Нафтовик" -:-
30.08 "Нафтовик"-"Рух"  -:-
03.09 "Гірник-Спорт"-"Нафтовик"  -:-
09.09 "Нафтовик"-"Десна"  -:-
16.09 "Балкани"-"Нафтовик"  -:- 
24.09 "Нафтовик"-"Авангард" -:-
30.09 "Жемчужина"-"Нафтовик" -:-
07.10 "Нафтовик"-"Арсенал" -:-
11.10 "Черкаський-Дніпро"-"Нафтовик" -:-
15.10 "Нафтовик"-"Колос" -:-
21.10 "Суми"-"Нафтовик" -:-
29.10 "Нафтовик"-"Кремінь"  -:- 
04.11 "Оболонь-Бровар"-"Нафтовик" -:-
11.11 "Нафтовик"-"Миколаїв" -:-
18.11 "Інгулець"-"Нафтовик" -:-