Керівництво

 Керівництво


ViktorovichПолунін Андрій Вікторович
 
Директор
 
Народився 5.03.1971 року.
 
Виступав за команди: "Шахтар" Павлоград, "Дніпро" Дніпропетровськ, "ЦСКА" Київ, "Кривбас" Кривий Ріг, "Карпати" Львів, "Нюрнберг" Німеччина, "Санкт-Паулі" Німеччина, "Рот-Вайс Ессен" Німечина.
 
Досягнення: 
 
Чемпіон СРСР серед дублерів : 1991 року.
Срібний призер Чемпіонату України : 1993року.
Бронзовий призер Чемпіонату України : 1992, 1995, 1996, 1998 років.
 

MizinМізін Сергій Григорович

заступник директора

Народився 25.09.1972 року.

Виступав за команди: "Динамо-2" Київ, "Динамо" Київ, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Чорноморець" Одеса, "ЦСКА" Київ, "Карпати" Львів, "Кривбас" Кривий Ріг, "Металіст" Харків, "Арсенал" Київ.

Досягнення: 

Чемпіон України: 1993, 1994, 1995 років. 
Володар Кубку України 1993 р.

 

DeikoДейко Сергій Петрович

Начальник команди

Народився 26 листопада 1952 року.

 
ball
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І В Н П М O
1  "Арсенал" 34 23 6 5 59:23 75
2 "Полтава" 34 23 3 8 56:26 72
3 "Десна" 34 22 5 7 71:25 71
4 "Інгулець" 34 21 6 7 46:20 69
5 "Колос" 34 19 4 11 39:30 61
6 "Авангард" 34 15 7 12 44:42 52
7 "Рух" 34 14 9 11 36:30 51
8 "Гірник-Спорт" 34 16 2 16 30:40 50
9 "Геліос" 34 14 4 16 35:43 46
10  "Миколаїв" 34 12 8 14 39:50 44
11 "Балкани" 34 9 13 12 30:35 40
12 "Суми" 33 11 6 16 27:37 39
13 "Волинь" 34 11 3 20 31:44 36
14 "Оболонь-Бровар" 34 9 8 17 24:37 35
17 "Нафтовик-Укрнафта" 34 8 9 17 27:42 33
15 "Кремінь" 34 9 5 20 25:54 32
16 "Черкаський Дніпро"  33 8 4 21 27:47 28
18 "Жемчужина" 34 7 6 21 33:54 27
ball
КАЛЕНДАР
Дата Матч Рах.
15.07 "Нафтовик"-"Суми" 0:1
22.07 "Кремінь"-"Нафтовик" 0:2
26.07 "Агробізнес"-"Нафтовик" 5:4
30.07 "Нафтовик"-"Оболонь-Бровар" 0:0
05.08 "Миколаїв"-"Нафтовик" 2:1
09.08 "Нафтовик"-"Інгулець" 1:1
13.08 "Геліос"-"Нафтовик" 2:0
19.08 "Нафтовик"-"Волинь" 1:0
26.08 "Полтава"-"Нафтовик" 2:2
30.08 "Нафтовик"-"Рух"  0:2
03.09 "Гірник-Спорт"-"Нафтовик"  0:0
09.09 "Нафтовик"-"Десна"  1:3
16.09 "Балкани"-"Нафтовик"  1:1 
24.09 "Нафтовик"-"Авангард" 1:2
30.09 "Жемчужина"-"Нафтовик" 0:0
07.10 "Нафтовик"-"Арсенал" 0:0
11.10 "Черкаський-Дніпро"-"Нафтовик" 0:0
15.10 "Нафтовик"-"Колос" 2:1
21.10 "Суми"-"Нафтовик" 1:0
25.10 "Інгулець"-"Нафтовик" 2:0
29.10 "Нафтовик"-"Кремінь"  1:2 
04.11 "Оболонь-Бровар"-"Нафтовик" 3:2
11.11 "Нафтовик"-"Миколаїв" 1:0
18.03 "Нафтовик"-"Геліос" 0:1
24.03 "Волинь"-"Нафтовик" 1:0
01.04 "Нафтовик"-"Полтава" 1:2
07.04 "Рух"-"Нафтовик" 2:0
14.04 "Нафтовик"-"Гірник-Спорт" 2:1
18.04 "Десна"-"Нафтовик" 4:1
22.04 "Нафтовик"-"Балкани" 1:1
28.04 "Авангард"-"Нафтовик" 2:1
02.05 "Нафтовик"-"Жемчужина" 1:0
06.05 "Арсенал"-"Нафтовик" 2:1
12.05 "Нафтовик"-"Черкаський-Дніпро" 2:1
19.05 "Колос"-"Нафтовик" 0:1