Керівництво


ViktorovichПолунін Андрій Вікторович
 
Директор
 
Народився 5.03.1971 року.
 
Виступав за команди: "Шахтар" Павлоград, "Дніпро" Дніпропетровськ, "ЦСКА" Київ, "Кривбас" Кривий Ріг, "Карпати" Львів, "Нюрнберг" Німеччина, "Санкт-Паулі" Німеччина, "Рот-Вайс Ессен" Німечина.
 
Досягнення: 
 
Чемпіон СРСР серед дублерів : 1991 року.
Срібний призер Чемпіонату України : 1993року.
Бронзовий призер Чемпіонату України : 1992, 1995, 1996, 1998 років.
 

MizinМізін Сергій Григорович

заступник директора

Народився 25.09.1972 року.

Виступав за команди: "Динамо-2" Київ, "Динамо" Київ, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Чорноморець" Одеса, "ЦСКА" Київ, "Карпати" Львів, "Кривбас" Кривий Ріг, "Металіст" Харків, "Арсенал" Київ.

Досягнення: 

Чемпіон України: 1993, 1994, 1995 років. 
Володар Кубку України 1993 р.

 

DeikoДейко Сергій Петрович

Начальник команди

Народився 26 листопада 1952 року.

 
ball
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І В Н П М O
1  "Геліос" 2 2 0 0 5:1 6
2 "Інгулець" 2 2 0 0 4:0 6
3 "Полтава" 2 2 0 0 3:1 6
4 "Арсенал" 2 1 1 0 4:3 4
5 "Оболонь" 2 1 1 0 2:1 4
6 "Суми" 2 1 1 0 2:1 4
7 "Нафтовик-Укрнафта" 2 1 0 1 2:1 3
8 "Гірник-Спорт" 2 1 0 1 3:3 3
9 "Черкаський Дніпро" 2 1 0 1 3:3 3
10 "Рух" 2 1 0 1 3:3 3
11  "Жемчужина" 2 1 0 1 2:2 3
12 "Десна" 2 1 0 1 2:2 3
13 "Колос" 2 0 1 1 1:2 1
14 "Волинь" 2 0 1 1 0:1 1
15 "Балкани" 2 0 1 1 0:2

1

16 "Миколаїв" 2 0 0 2 3:5 0
17 "Кремінь"  2 0 0 2 2:5 0
18 "Авангард"  2 0 0 2 1:6 0
ball
КАЛЕНДАР
Дата Матч Рах.
15.07 "Нафтовик"-"Суми" 0:1
22.07 "Кремінь"-"Нафтовик" 0:2
30.07 "Нафтовик"-"Оболонь" -:-
05.08 "Миколаїв"-"Нафтовик" -:-
09.08 "Нафтовик"-"Інгулець" -:-
13.08 "Геліос"-"Нафтовик" -:-
19.08 "Нафтовик"-"Волинь" -:-
26.08 "Полтава"-"Нафтовик" -:-
30.08 "Нафтовик"-"Рух"  -:-
03.09 "Гірник-Спорт"-"Нафтовик"  -:-
09.09 "Нафтовик"-"Десна"  -:-
16.09 "Балкани"-"Нафтовик"  -:- 
24.09 "Нафтовик"-"Авангард" -:-
30.09 "Жемчужина"-"Нафтовик" -:-
07.10 "Нафтовик"-"Арсенал" -:-
11.10 "Черкаський-Дніпро"-"Нафтовик" -:-
15.10 "Нафтовик"-"Колос" -:-
21.10 "Суми"-"Нафтовик" -:-
29.10 "Нафтовик"-"Кремінь"  -:- 
04.11 "Оболонь-Бровар"-"Нафтовик" -:-
11.11 "Нафтовик"-"Миколаїв" -:-
18.11 "Інгулець"-"Нафтовик" -:-
https://kazinovulkan.online/igrovye-avtomaty