Керівництво


ViktorovichПолунін Андрій Вікторович
 
Директор
 
Народився 5.03.1971 року.
 
Виступав за команди: "Шахтар" Павлоград, "Дніпро" Дніпропетровськ, "ЦСКА" Київ, "Кривбас" Кривий Ріг, "Карпати" Львів, "Нюрнберг" Німеччина, "Санкт-Паулі" Німеччина, "Рот-Вайс Ессен" Німечина.
 
Досягнення: 
 
Чемпіон СРСР серед дублерів : 1991 року.
Срібний призер Чемпіонату України : 1993року.
Бронзовий призер Чемпіонату України : 1992, 1995, 1996, 1998 років.
 

MizinМізін Сергій Григорович

заступник директора

Народився 25.09.1972 року.

Виступав за команди: "Динамо-2" Київ, "Динамо" Київ, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Чорноморець" Одеса, "ЦСКА" Київ, "Карпати" Львів, "Кривбас" Кривий Ріг, "Металіст" Харків, "Арсенал" Київ.

Досягнення: 

Чемпіон України: 1993, 1994, 1995 років. 
Володар Кубку України 1993 р.

 

DeikoДейко Сергій Петрович

Начальник команди

Народився 26 листопада 1952 року.

 
ball
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І В Н П М O
1  "Арсенал" 17 13 4 0 30:9 43
2 "Полтава" 17 12 2 3 26:11 38
3 "Десна" 17 10 4 3 32:9 34
4 "Геліос" 17 10 3 4 22:12 33
5 "Інгулець" 17 9 5 3 23:11 32
6 "Колос" 17 9 2 6 20:15 29
7 "Авангард" 17 9 2 6 24:22 29
8 "Гірник-Спорт" 17 8 1 8 13:16 25
9 "Балкани" 17 5 7 5 13:15 22
10  "Оболонь-Бровар" 17 5 5 7 10:12 20
11 "Рух" 17 4 6 7 13:17 18
12 "Жемчужина" 17 5 3 9 21:29 18
13 "Нафтовик-Укрнафта" 17 3 8 6 12:17 17
14 "Миколаїв" 17 4 5 8 19:30 17
15 "Волинь" 17 4 3 10 13:21 15
16 "Суми" 17 3 3 11 13:27 12
17 "Кремінь"  17 3 3 11 12:30 12
18 "Черкаський-Дніпро" 17 3 2 12 13:26 11
ball
КАЛЕНДАР
Дата Матч Рах.
15.07 "Нафтовик"-"Суми" 0:1
22.07 "Кремінь"-"Нафтовик" 0:2
26.07 "Агробізнес"-"Нафтовик" 5:4
30.07 "Нафтовик"-"Оболонь-Бровар" 0:0
05.08 "Миколаїв"-"Нафтовик" 2:1
09.08 "Нафтовик"-"Інгулець" 1:1
13.08 "Геліос"-"Нафтовик" 2:0
19.08 "Нафтовик"-"Волинь" 1:0
26.08 "Полтава"-"Нафтовик" 2:2
30.08 "Нафтовик"-"Рух"  0:2
03.09 "Гірник-Спорт"-"Нафтовик"  0:0
09.09 "Нафтовик"-"Десна"  1:3
16.09 "Балкани"-"Нафтовик"  1:1 
24.09 "Нафтовик"-"Авангард" 1:2
30.09 "Жемчужина"-"Нафтовик" 0:0
07.10 "Нафтовик"-"Арсенал" 0:0
11.10 "Черкаський-Дніпро"-"Нафтовик" 0:0
15.10 "Нафтовик"-"Колос" 2:1
21.10 "Суми"-"Нафтовик" -:-
29.10 "Нафтовик"-"Кремінь"  -:- 
04.11 "Оболонь-Бровар"-"Нафтовик" -:-
11.11 "Нафтовик"-"Миколаїв" -:-
18.11 "Інгулець"-"Нафтовик" -:-