Іван Сондей: «Головне не втрачати очки там де їх потрібно брати».

sondeyУ матчі з «Гірником-Спорт» другий тайм виглядав набагато слабше ніж перший, що сталось в перерві?

Можливо трішки розслабились, але планували зіграти другий тайм на нуль. Забивши в першому таймі три м’ячі, на другий виходили з тим щоб не пропустити, але за п’ять хвилин нам поставили незрозумілий пенальті. На мою думку там не було пенальті, але арбітр так вирішив. Ось цей гол мабуть і зіграв дуже велику роль у грі, після нього ми ніяк не моли зібратись.

Останнім часом не часто доводиться бачити тебе на полі в основному складі, яка на це є об’єктивна причина?

В команді досить велика конкуренція, тому доводиться на кожному тренуванні викладатись на всі 100 відсотків, показувати себе і доводити, що ти є конкурентно спроможний. У цій грі я отримав свій шанс, сподіваюсь, що зіграв непогано і зумів відзначитись забитим м’ячем.

Після цієї гри збільшилась мотивація щоб закріпитись в стартовому складі?

Цей забитий м’яч дав мені впевненість в своїх силах, бо я давно не виходив і давно не забивав. Звичайно дуже приємно, що зумів допомогти своїй команді. А за вихід в основний склад буде вирішувати головний тренер і тренерський штаб.

За час виступів за «Нафтовик-Укрнафту» ти забив 9 м’ячів, який забитий м’яч тобі найбільше запам’ятався?

Запам’ятався перший забитий м’яч за «Нафтовик», я його забив на виїзді коли грали з ПФК «Суми». Ми програвали 1:0, я вийшов на заміну і зрівняв рахунок. В принципі я всі забиті м’ячі пам’ятаю, бо у мене їх не так багато. Сподіваюсь  , що в наступній грі буде ювілейний – десятий забитий м’яч.

Який настрОй команди на виїзний матч з «Інгульцем»?

Ми всі розуміємо, що з «Інгульцем» у нас буде дуже важка гра, тому настроюємось на цю гру дуже серйозно. Будемо проводити дуже серйозну підготовку, бо нам потрібно брати очки. Саме головне не втрачати очки там де їх потрібно брати.