«ІНГУЛЕЦЬ» (Петрове) – «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 1:3 (0:2)

innggg naf

«Нафтовик-Укрнафта» в черговому турі першості Першої ліги на виїзді зустрічався з «Інгульцем» з Петрового. Відзначимо, що ця гра була перенесена у Головківку, бо газон стадіону у Петровому був не готовий прийняти цей поєдинок.

Стадіон «ГОЛовківський» раніше приймав матчі Першої ліги, а «Нафтовик-Укрнафта» грав на цьому полі проти місцевого «УкрАгроКому»: охтирська команда зазнала двох поразок з місцевою командою, тому підопічні Володимира Книша їхали до Головківки з надією перервати неприємну серію на цьому стадіоні.

У стартовий склад «Нафтовика-Укрнафти» повернувся капітан команди Леонід Бояринцев, натомість через травму вже другу гру поспіль пропускав новачок охтирців Василь Цюцюра.

Дебют гри був за номінальними господарями поля, які вже на перших хвилинах створили декілька моментів біля воріт Юрчука. Одним з найактивніших в складі «Інгульця» в цей проміжок часу був екс-гравець «Нафтовика-Укрнафти» Роман Світличний. Та все ж першими відзначилися наші футболісти. На 11-й хвилині Євген Пасіч навісив до штрафної, де Черній першим дотиком скинув м’яча на Лозового. Євген, який в цей день відзначав день народження, сильним ударом під перекладину відправив м’яча у сітку воріт господарів. Відзначимо, що Лозовий відзначається у другому матчі поспіль і забиває на знайомому стадіоні, адже раніше хавбек захищав кольори місцевого «УкрАгроКому».

«Інгулець» намагався завдяки контролю м’яча зрівняти рахунок зустрічі, але контратаки «нафтовиків» були більш небезпечними, що і принесло свій результат. На 30-й хвилині наші футболісти отримали право на небезпечний штрафний. До м’яча підійшов капітан команди Бояринцев. Після його удару м’яч рикошетом потрапив до Передистого і Станіслав з близької відстані збільшив перевагу «Нафтовика-Укрнафти».

До перерви наша команда мали ще декілька шансів довести рахунок до крупного, але спочатку Черній змарнував свою нагоду, а удар зі штрафного метрів з 35-ти від Логінова з труднощами відбив голкіпер «Інгульця» Ганєв.

Початок другого тайму наша команда провела в обороні. Підопічні Сергія Лавриненка раз по раз створювали свої атаки, намагаючись пройти наших захисників. Так, на 55-й хвилині Немтінов після навісної передачі Світличного дуже небезпечно пробивав головою з вигідної позиції – м’яч пройшов поруч зі стійкою. Через декілька хвилин Боровський «запоров» небезпечний штрафний.

«Нафтовик-Укрнафта» відповів більш результативно. Піднебенной видряпав м’яча у Клименка на лінії штрафного майданчика і без роздумів прицільно пробив, довівши рахунок до крупного.

Через п’ять хвилин Клименко дещо реабілітувався, забивши м’яч у ворота Юрчука. Та все ж хід поєдинку був під контролем гравців «Нафтовика-Укрнафти», які довели цей поєдинок до перемоги. Відмітимо, що ця вікторія стала другою поспіль у поточному чемпіонаті для команди Володимира Книша.

Після 22-х турів «Нафтовик-Укрнафта» набрав 37 балів і займає шосте місце в турнірній таблиці. Наступну гру охтирці проведуть вдома з «Арсеналом-Київ». Поєдинок заплановано на 1 квітня.

25 березня 2017 року. 15.00. с. Головківка. Стадіон «ГОЛовківський». 7 градусів. 200 глядачів.
Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).
Асистенти арбітра: Сергій Наскалов (Мукачево), Андрій Лібстер (Луганськ).
4-й арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).
Делегат ФФУ: Анатолій Жосан (Херсон).
«ІНГУЛЕЦЬ»: Ганєв Геннадій, Мучак Іван (Вечтомов Олександр, 88), Елла Кен (Січінава Ніка, 68), Запорожець Євген-к, Клименко Владислав, Коцюмака Ігор, Боровський Богдан, Джанелідзе Давид (Мішуренко Олександр, 50), Світличний Роман, Ткачов Микита, Немтінов Євгеній. Запасні: Попович Єгор, Медведєв Олександр, Павелько Олексій, Кретов Роман. Головний тренер: Сергій Лавриненко.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Юрчук Валерій, Бояринцев Леонід-к, Логінов Олександр, Зайчук Владислав, Пасіч Євгеній, Передистий Станіслав, Піднебенной Вячеслав, Лозовий Євгеній (Власюк Андрій, 81), Пасіч Геннадій (Герт Андрій, 68), Сондей Іван (Войцеховський Владислав, 88), Черній Костянтин. Запасні: Данкович Роман, Білик Максим, Лапін Олександр, Антюх Денис. В.о.головного тренера: Володимир Книш.
Голи: 0:1 Лозовий (12), 0:2 Передистий (34), 0:3 Піднебенной (64), 1:3 Клименко (69).
Попередження: Запорожець (43), Світличний (51), Немтінов (66), Коцюмака (67) - Піднебенной (45), Передистий (56).