«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «ДИНАМО» (Київ) – 0:1 (0:1)
naf din2

«Нафтовик-Укрнафта» у 1/4 фіналу Кубка України зустрічався з київським «Динамо». Цей матч мав відбутися наприкінці минулого року, але несприятливі погодні умови не дали змогу провести гру. Після засідання КДК ФФУ поєдинок перенесли на 5 квітня цього року.

Вболівальники з нетерпінням очікували на цю гру, адже не кожен день Охтирку відвідує такий славетний клуб. Та, з високою долею ймовірності, рідні вболівальники «Нафтовика-Укрнафти» надіялися лише на перемогу своїх улюбленців, навіть, не зважаючи, що суперником було «Динамо».

Головний тренер «біло-синіх» Сергій Ребров, не бажаючи ризикувати, виставив на цю гру основний склад. Мабуть, знаючи, як «нафтовики» вибили з турніру представників Прем’єр-ліги, перестрахуватися було не зайве.

Натомість, керманич «Нафтовика-Укрнафти» Володимир Книш ввів у основу Циколію, Білика і Власюка, які минулий матч починали на лаві запасних. До того ж, декілька гравців знаходяться в лазареті команди.

З перших хвилин зустрічі гості очікувано заволоділи перевагою, але наші гравці не притислись до своїх воріт, а намагалися не відступати від своєї гри. Завдяки грі через фланги «Нафтовик-Укрнафта» спробував знайти слабкі місця суперника, але оборона «Динамо» була готова до таких дій нашої команди.

На п’ятій хвилині прицільно пробивав Гармаш, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. Через п’ять хвилин вже відповіли господарі: Геннадій Пасіч увірвався до штрафної, але у боротьбі із захисником впав на газон – арбітр показав продовжувати гру…

А вже на 15-й хвилині Ярмоленко пробачив нашу команду, отримавши чудову передачу від Гармаша, Андрій у один дотик перекидав голкіпера, але м’яч перелетів і ворота.

Надалі вже таких помилок наші гравці у обороні не допускали. Відмітимо, що «коуч» господарів Книш добре попрацював тактично до цього матчу і злагоджені дії всієї команди заслуговують лише найкращих слів.

Надалі моменти, які навіть можна назвати напівмоментами, виникали лише з стандартів, не принесли дивідендів жодній із команд.

І вже, коли здавалося, на перерву команди підуть без забитих м’ячів, прорив Ярмоленко завершився штрафним ударом. Дещо дивне рішення прийняв у цьому епізоді головний рефері матчу, але сперечатися було марним ділом. Морозюк виконав навіс, а Гармаш головою пробив точно у ціль – 0:1.

Другий тайм наші хлопці провели активніше, знаючи, що вже втрачати нічого, більше працювали на атаку, але і не забували про оборону своїх воріт. На 53-й хвилині після обрізки Гармаша м’яч на лінії штрафного майданчика підхопив  Геннадій Пасіч і віддав на вільного Чернія, який практично з п’яти метрів влучив у воротаря «Динамо» Коваля. А забий гол у цьому моменті, і не відомо, як закінчився би цей поєдинок…

Через декілька хвилин свої шанси не використали Циколія та Загинайлов, а із сильним ударом Лозового Коваль справився лише з другої спроби, забравши м’яча в руки. На добивання ледь не встиг Геннадій Пасіч.

«Динамо» відповіло супермоментом Ярмоленка, але всю майстерність продемонстрував Юрчук, відбивши м’яч ногою на кутовий.

На жаль, фінального штурму воріт від футболістів «Нафтовика-Укрнафти» не вийшло, гравці «Динамо» завдяки вищому класу довели гру до мінімальної перемоги, а з нею і вихід у півфінал Кубка України.

Після фінального свистка арбітра гравці нашої команди отримали порцію овацій від рідних вболівальників за прекрасну гру і свято футболу, який вони подарували всьому місту. Відзначаємо, що наші гравці не поступилися у боротьбі, у намаганні здобути перемогу над іменитим суперником, але не вистачило майстерності реалізувати свої моменти. Десь не пощастило, десь суперник не дав змоги забити, але завдяки таким матчам зростатиме власний рівень і підвищуватиметься інтерес до футболу загалом.

5 квітня 2017р. 17.00. Охтирка. Стадіон «Нафтовик» 4930 глядачів, температура +7.
Судді: Юрій Грисьо (Львів), Олександр Войтюк (Запоріжжя), Віктор Матяш (Донецьк).
Резервний арбітр: Віталій Романов (Дніпро).
Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький).
Директор матчу ФФУ: Сергій Шебек (Київ).
Офіцер безпеки ФФУ: Микола Желєзний (Суми).
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Юрчук, Бояринцев-к, Власюк, Циколія, Білик, Передистий, Піднебенной, Лозовий(Лапін 84), Г. Пасіч(Сондей 79), Є. Пасіч, Черній(Загинайлов 55). Запасні: Данкович, Герт, Войцеховський, Логінов.  В.о. головного тренера: Володимир Книш.
«ДИНАМО»: Коваль, Пантіч, Антунес(Очигава 84), Шепелєв, Морозюк, Ярмоленко-к, Сидорчук(Федорчук 73), Гармаш(Гонзалес 67), Віда, Бєсєдін, Кадар. Запасні: Рудько, Корзун, Яремчук, Буяльський. Головний тренер:Сергій Ребров.
Гол: Гармаш (44).
Попередження: Білик (41) – Сидорчук (62), Пантіч (66).