Сергій Загинайлов: «Цей гол був для мене переломним».

zaginalovЗа досить короткий проміжок часу ти зумів вийти в стартовому складі, що посприяло такому швидкому росту?

Це питання скоріше до тренера. Я працюю і викладаюсь по повній на тренуваннях, намагаюсь показати все що я вмію і вбираю все те, що у нас вкладає тренерський штаб, можливо цим і заслужив свій вихід у старті.

Як тебе прийняли в команді і з ким із партнерів ти уже зумів зігратись, щоб впевнено почувати себе на полі?

Ще до «Нафтовика» я знав багатьох хлопців. З Євгенієм Лозовим та зі Славою Піднебенним я вже грав в інших командах тому з ними вже маю зіграність і впевненість на полі. Хочу сказати, що в «Нафтовику» зібрано дуже гарний колектив, усі хлопці живуть дружно, видно що в колективі є взаєморозуміння  і взаємовиручка. Дуже приємно, що і я влився в цей колектив.

Перший забитий гол за «Нафтовик», які були почуття?

Звичайно радість, кожен забитий гол це - радість. Були досить таки сильні емоції бо мені вже досить довгий період не вдавалось забити. Цей гол був для мене переломним.

Як у фізичному плані почувала себе команда перед грою з ФК «Полтава», враховуючи зміни в стартовому складі?

Фізично команда була готова до гри, було замінено практично 80% основного складу, усі молоді хлопці і ті хто мало грав отримали свій шанс щоб показати себе. Вважаю, що усі довели, що вони достойні виходити і грати в стартовому складі у кожній грі.

Чого не вистачило «Нафтовику» для перемоги у грі з полтавчанами?

Десь не вистачило майстерності, десь реалізація моментів підвела, десь можливо не вистачило фарту. Будемо ще розбирати цю гру, але скажу, що всі гравці команди працювали на перемогу, викладались по повній для досягнення результату.

Як настроюєтесь на наступну гру і чого чекати вболівальникам від цього матчу?

Будемо старатись показати гарну гру, тактичний і комбінаційний футбол. Настроюємось на гру дуже серйозно, щоб вибороти перемогу і порадувати наших вболівальників.