ЗБІРНА ТУРУ

sport arenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної тридцять другого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли футболісти «Нафтовика-Укрнафти»: атакуючий півзахисник Євгеній Лозовий та лівий півзахисник Євгеній Пасіч. Тренером туру обрано Володимира Книша.

Євгеній Лозовий:

Епічний матч охтирчан, просто приголомшили НК «Верес» двома ранніми голами. Величезну роль в цьому відіграла відмінна координація дій групи атаки «Нафтовика-Укрнафти». Лозовий, Сондей і брати Пасічі, здавалося, розуміли один одного без слів, а своєчасні передачі розрізали оборону рівнян при високій швидкості атак. Лозовий брав участь і в першій результативній комбінації (вдале підігравання на глибині лівого флангу), а другу атаку завершив голом сам. Неодноразово розганяв перспективні атаки своєї команди і міг забивати ще.

Євгеній Пасіч:

Сольний виступ Євгенія настільки яскравий, що навіть при наявності героя туру Кожанова ми ставимо Пасіча в збірну туру. Саме він відкрив рахунок, а вже незабаром зробив все для голу Лозового. На високій швидкості, з хорошим володінням м'ячем і інтуїтивним відчуттям атакуючого балансу, Євгеній Пасіч став найяскравішим гравцем матчу, що завершився головною сенсацією туру.

Володимир Книш:

Охтирчани не тільки поквитались з «Вересом» за поразку в першому колі, але і внесли істотний внесок у розв'язку одного з головних питань сезону - медальної гонки. Наставник «нафтовиків» в черговий раз вдало перебудував тактику і вгадав із замінами в рамках планової ротації складу. Таким чином, його команда виявилася свіжішою і швидшою за суперників і приголомшила їх двома ранніми голами, які рівняни не змогли відіграти.