Леонід Бояринцев: «Показали непоганий результат».

boyarПрокоментуй коротко гру з ФК «Тернопіль».

«Тернопіль» зовсім не проста команда, не зважаючи на те місце, що вони посідають в турнірній таблиці, в домашніх матчах з ними дуже складно грати. Тернопільчани кожен домашній матч грають як в останнє, нікому не поступаються в боротьбі, відходять за лінію м’яча і б’ються до останнього. Ще скажу, що дуже поганий стан їхнього газону не дозволяє грати в комбінаційний футбол. Ця гра видалась дуже складною, нам не вдалося забити жодного м’яча, напевно дальній переїзд трохи вплинув на цей результат.

Чому стався такий ігровий контраст у двох останніх іграх з НК «Верес та ФК «Тернопіль»?

В останніх турах у нас дуже важкий графік, проводимо ігри на 4-5-й день. Було два важких - довгих переїзди. Можливо у грі з «Вересом» виплеснули забагато емоцій і цього нам не вистачило у грі з «Тернополем». Тим паче нас настроювали на гру дуже серйозно, ми прекрасно розуміли, що у цій грі (з «Тернополем») буде не просто, напевно все ж трішки перегоріли після гри з «Вересом».

У команди є реальний шанс завершити чемпіонат на шостому місці, які твої бачення з цього приводу?

Ну тут як би не все залежить тільки від нас, але шанс є, тому в будь-якому випадку будемо виходити на поле і грати на перемогу. Це буде останній матч чемпіонату на своєму полі, тому нам потрібно для своїх вболівальників показати дуже гарну гру.

Оціни виступи «Нафтовика – Укрнафти» в 26-му чемпіонаті.

В цілому показали непоганий результат, і ще маємо шанс покращити його. В Кубку України також гарно зіграли. Рахую, що цей чемпіонат ми провели добре.

Які твої плани на наступний чемпіонат?

В наступному чемпіонаті нічого радикально змінювати не збираюсь. Вже підписав контракт ФК «Нафтовик-Укрнафта» на наступний сезон, тому залишаюсь в Охтирці.