Денис Антюх: «Буду працювати над помилками».

antuhНа протязі двох таймів «нафтовики» мали перевагу над суперником чого не вистачило для перемоги?

Не вистачило поставити крапку в реалізації моментів і забити гол. Гра була дуже напруженою, було якесь хвилювання, це також дало свій знак на результат. Десь не вистачило концентрації, десь виникало непорозуміння між гравцями – все потроху впливає на кінцевий рахунок, хоч усі хлопці дуже старались, але сталось те, що маємо. Можливо і фортуна у грі з «Сумами» була не на нашому боці.

Нереалізований пенальті, як вплинув на стан гравців команди і подальшу гру?

Цей нереалізований пенальті не знітив команду, а навпаки додав ще більше енергії і стимулу для перемоги, можливо цих емоцій виплеснулось забагато і команда швидко перегоріла.

В чому причина нереалізованих тобою моментів в матчі з ПФК «Суми»?

Напевно десь не вистачило досвіду. Дуже сильно перехвилювався - перша гра нового чемпіонату на домашньому полі перед своїми вболівальниками, вихід на поле в стартовому складі, було дуже багато емоцій. Буду працювати над помилками, ще більше буду викладатись на тренуваннях, щоб якомога більше мінімізувати кількість браку.

Як проходить підготовка до наступної гри з «Кременем» і чого чекати вболівальникам від цієї гри?

Готуємось в звичайному режимі. Вчора провели відновлювальне тренування, а з сьогоднішнього дня починаємо працювати на повну силу. Стимулу додає поразка у першій грі, потрібно реабілітуватись перед своїми вболівальниками і привезти додому перемогу.