ВІЗИТКА СУПЕРНИКА «АГРОБІЗНЕС» (Волочиськ)
agrobiznesРік заснування: 2015
Президент: Олег СОБУЦЬКИЙ
Головний тренер: Андрій ДОНЕЦЬ
Досягнення:
Чемпіон України серед аматорів 2016/2017.
Фіналіст чемпіонату України серед аматорів 2016.
Чемпіон Хмельницької області 2016.

Футбольний клуб «Агробізнес» – футбольний клуб з Волочиська Хмельницької області. Створений у грудні 2015 року за ініціативою Олега Михайловича Собуцького, відомого бізнесмена, мецената та палкого прихильника футболу. Метою було створення футбольної команди у нелегкий для країни час задля розвитку спорту, об’єднанню людей, підтримання морального духу краян та віри у світле майбутнє України. Також було бажання дати можливість талановитій молоді краю проявити себе у футбольній справі.

Саме в цей період головна футбольна команда волочиського району «Збруч» (Волочиськ) припинила існування, але Волочиськ не залишився без футболу. Ідея нової команди об’єднала навколо себе знаних у Волочиську людей. Головним тренером команди став відомий український футболіст, виходець з Волочиська Андрій Донець. Старшим тренером – екс-наставник волочиського «Збруча» Ігор Шишкін, спортивним директором – колишній президент волочиського «Збруча» Євген Сіньков. Начальником команди –Віталій Керепко, а керівником клубу (зараз – директором) Василь Заболотний. Куратором команди є засновник генерального спонсора команди ТОВ «Агробізнес» Олег Собуцький (зараз – Президент ФК «Агробізнес»).

2016 рік

Перший рік існування новоствореної команди став успішним для «Агробізнеса». У швидкоплинному чемпіонаті України серед аматорів, який переходив на систему «осінь-весна», «Агробізнес» вийшов у фінал, в якому у додатковий час поступився команді «Балкани» (Зоря, Одеська область) – 0:1.

У цьому ж році «Агробізнес» став чемпіоном Хмельницької області, впевнено пройшовши без поразок усіх опонентів.

Сезон 2016-2017 рр.

У наступному сезоні «Агробізнес» (Волочиськ) знову успішно виступив у аматорському чемпіонаті України, зайнявши перше місце в групі 1 і потрапив вдруге поспіль у фінал. Де його суперником став Харківський «Металіст 1925». 19 червня 2017 року у Києві на НСК «Олімпійський» «Агробізнес» впевнено переміг з рахунком 4:0 та став чемпіоном.

Весною 2017 року було створено команду «Агробізнес-2». Команда успішно стартувала в чемпіонаті Хмельницької області.

Перспективи

В червні 2017 ФК «Агробізнес» отримав Атестат і став футбольним клубом Професійної футбольної ліги України та отримав право грати в другій лізі в сезоні 2017-2018 рр.

Спонсори команди хочуть бачити свій клуб якомога вище в українській футбольній ієрархії і за необхідними для цього ресурсами справа не стане.

Стадіон

Свої домашні матчі «Агробізнес» та «Агробізнес-2» проводять на стадіоні «Юність» (2700 місць).

Дитячо-юнацький футбол

«Агробізнес» опікується дитячо-юнацьким футболом Волочиського району. ДЮСШ Волочиська (директор школи – Віталій Керепко) налічує кілька дитячих груп з футболу, а також дві команди U16 та U14, які беруть успішну участь в обласних змаганнях ДЮФЛ ХО.