ЗБІРНА ТУРУ

sport arenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної другого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти» : центральний півзахисник – Андрій Власюк та правий півзахисник – Дмитро Скакун.

Власюк в охтирській команді виконує абсолютно оригінальні тактичні функції. Прилежно закриваючи свою зону, він вміло підстраховує весь лівий фланг, коли Зайчук підключається до атак, а Скакун висувається з місця вінгера на передову. Часто саме Андрій загрожував чужим воротам відмінними дальніми ударами. Видав кілька прекраснійших передач. Продуктивно відпрацював у центрі поля.

У матчі проти кременчужан Скакун виконував соло в групі атаки команди гостей. Граючи номінально вінгера, він переміщався по всій ширині фронту, атакував і з лівого, і з правого флангу, не боявся обігравати суперників і йти пресингувати. Міг забивати сам (колись був так близько до успіху, що залишалося лише завдати останнього удару в порожній кут), проте досяг успіху, скоріше, як асистент. Заробив і розіграв штрафний, після якого Цюцюра відкрив рахунок. Подав корнер для Бояринцева.

zbirna 926