«АГРОБІЗНЕС» (Волочиськ) – «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:2 (1:1) пен. 5:4

agro nafnaf

Охтирському «Нафтовику-Укрнафті» у другому попередньому раунді Кубка України довелося зіграти у Волочиську проти місцевого «Агробізнесу». Жереб звів команду Володимира Книша з дебютантом професіонального футболу. «Агробізнес» лише цього сезону почав свої виступи у Другій лізі. Відзначимо, що підопічні Андрія Донця вдало зіграли два перших тури у чемпіонаті, здобувши максимальний результат. «Агробізнес» займає друге місце у своїй групі серед команд Другої ліги.

Звичайно, пам’ятаючи прекрасний минулий сезон «Нафтовика-Укрнафти» у розіграші Кубка України, рідні вболівальники надіялися на повторення такого результату. Приїзд команд з вищого дивізіону завжди піднімає інтерес до футболу.

Так було і у Волочиську, куди завітали «нафтовики». Вболівальники на стадіоні «Юність» з нетерпінням очікували на протистояння своєї команди з представником Першої ліги.

Відмітимо, що охтирська команда напередодні цієї зустрічі отримала чергове поповнення. Гравцями «Нафтовика-Укрнафти» стали Дмитро Швець та Олександр Васильченко. Було зрозуміло, що тренерський штаб нашої команди дасть відпочинок більшості основним гравцям, а шанс отримають інші футболісти, які не завжди потрапляють у основний склад.

Гра розпочалася без розвідки і старші за рангом очікувано прибрали ініціативу до своїх ніг. Охтирська команди завдяки удару Суханова створили перший момент біля воріт господарів, але повз ціль. Та вже наступна атака призвела до голу. Скакун віддав передачу на Кателіна і Євген точним ударом відкрив рахунок.

Пропущений м’яч не знітив господарів поля, а як не дивно, придав сил гравцям «Агробізнесу». «Аграрії» почали навідуватися все частіше до воріт Данковича, що в кінці кінців принесло результат: Атласюк зрівняв рахунок.

Такий перебіг подій явно не входив у плани «Нафтовика-Укрнафти», але до кінця першого тайму, як не намагалися забити охтирчани, рахунок не змінився.

Друга половина зустрічі розпочалася знову за переваги гравців «Нафтовика-Укрнафти». Більш досвідчений колектив намагався вирішити долю поєдинку у основний час. 71-а перша хвилина стала щасливою для нашої команди. Після удару головою у виконанні Скакуна рахунок став на користь «Нафтовика-Укрнафти».

Та вже через десять хвилин господарі забили вдруге: Власюк відмітився автоголом. Кінцівка основного часу була нервовою для нашої команди. «Агробізнес» мав декілька шансів довести гру до перемоги. Найбільше не пощастило нападнику Семенцю, який не використав вихід один на один з голкіпером «нафтовиків».

За Регламентом змагань арбітр призначив овертайм, але команди у ці 30 додаткових хвилин більше думали про те, як не пропустити, а не забити. Тому все мало вирішитися у лотереї післяматчевих пенальті. На жаль, вирішальний удар Цюцюри завершився невдало і «Нафтовик-Укрнафта» залишає Кубок України.

Чергову гру «Нафтовик-Укрнафта» проведе в першості Першої ліги 30 липня. До Охтирки завітає «Оболонь-Бровар».

26 липня 2017 року. Кубок України. Другий попередній етап. 18.00. Волочиськ. Стадіон «Юність».

Арбітр: Віктор Арановський (Київ).

Асистенти арбітра: Денис Романов, Андрій Семенов (обидва Дніпро).

4-й арбітр: Віталій маляр (Хмельницький).

Делегат ФФУ: Микола Васюта (Рівне).

«АГРОБІЗНЕС»: Одольський Костянтин, Гагун Роман, Атласюк Сергій, Шум Сергій, Дубчак Андрій, Думанюк Артур, Груша Віталій, Пліс Тарас, Темнюк Микола, Семенець Богдан (Юрчак Олександр, 120), Слотюк Арсен. На заміну виходили: Чернобай Сергій, Полторацький Владислав, Скакун Андрій. Головний тренер: Андрій Донець.

«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович Роман, Корж Максим, Лапін Олександр, Суханов Сергій, Власюк Андрій, Сачко Юрій, Скакун Дмитро, Швець Дмитро, Антюх Денис, Васильченко Олександр, Кателін Євген. На заміну виходили: Білик Максим, Цюцюра Василь.Запасні:Водоп’ян Вячеслав,. В.о.головного тренера:Володимир Книш.

Голи: 0:1 Кателін (6), 1:1 Атласюк (29) 1:2 Антюх (71), 2:2 Власюк (82) автогол. Пенальті: 1:0 Темнюк, 1:1 Білик, 2:1 Атласюк, 2:2 Власюк, 3:2 Думанюк, 3:3 Суханов, 4:3 Груша, 4:4 Кателін, 5:4 Юрчак, 5:4 Цюцюра не реалізував пенальті (поперечина).

Попередження: Шум (87), Пліс (120+4) – Васильченко (40).