МФК «МИКОЛАЇВ» (Миколаїв) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:1 (2:0)

naf mikola«Нафтовик-Укрнафта» четвертий тур першості серед команд Першої ліги проводив у гостях проти МФК «Миколаїв».

Ще триває період заявок нових гравців, і у нашої команди чергове поповнення. Новачками «Нафтовика-Укрнафти» стали голкіпер Вадим Солдатенко та нападник Антон Яременко, які, до речі, потрапили у заявку на поєдинок проти «Миколаїва».

Першу небезпечну атаку вже на 4-й хвилині вдалося провести гравцям охтирської команди. Кателіна намагалися вивести віч-на-віч з воротарем господарів, але лише трохи не вистачило Євгену, щоби випередити Важинського.

Та вже за мить територіальною перевагою заволоділи підопічні Руслана Забранського, які на правах господарів поля більше створювали моментів біля воріт Данковича. І вже на 14-й хвилині наша команда пропустила м’яч. Після навісної передачі на Рогозинського на виході помилився Данкович і півзахисник господарів головою відправив м’яч у сітку воріт.

Не пройшло і двох хвилин, а «Миколаїв» подвоїв перевагу. Попов на правому фланзі переграв Білика і прострілив у штрафний майданчик, де Сікорський з першого разу пробив у Данковича, а з другої спроби без перешкод зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

Такий хід поєдинку став справжнім холодним душем для наших гравців. Звичайно, це не могло не позначитися негативно на діях підопічних Володимира Книша. Було мало загострень, зовсім не клеїлася гра у нападі.

А господарі, навпаки, завдяки швидким забитим м’ячам продовжували загрожувати воротам охтирчан. Так, на 26-й хвилині супермомент втратив Ковальов. Спочатку Берко пробивав з гострого кута, але Данкович відбив м’яча перед собою, а добивання Ковальова з близької відстані лише дивом не увінчалося третім голом.

«Нафтовик-Укрнафта» лише на компенсованих хвилинах до першого тайму міг скоротити розрив у рахунку. Кателін пробивав метрів з 14-ти, але Момот з лінії воріт відбив м’яча у поле, врятувавши свою команду від голу.

Тренерський штаб охтирської команди замінами намагався змінити сценарій цього поєдинку. Ще до свистка на перерву у складі нашої команди відбулися дві заміни, а по перерві – ще три.

Другий тайм був повністю за гравцями «Нафтовика-Укрнафти». Але, якщо і виникали моменти біля воріт Важинського, то тільки після стандартних положень. Як не намагалися забити після навісних передач зі штрафних та кутових, але нашим футболістам не щастило.

Лише наприкінці гри декілька небезпечних атак ледве не завершилися результативно. Та знову щастя було на боці господарів.

Спочатку арбітр не наважився призначити пенальті, коли Антюха зупинив з порушенням правил Чучман, а на 89-й хвилині лише майстерність голкіпера «Миколаїва» врятували від голу після сильного удару Васильченка.

Та все охтирчани спромоглися забити гол престижу. Бояринцев на останній компенсованій хвилині зустрічі чудовим ударом зі штрафного у дев’ятку зафіксував фінальний рахунок – 2:1 на користь «Миколаїва».

Після цієї поразки «Нафтовик-Укрнафта» опустився на 11-е місце у турнірній таблиці. Чергову зустріч наша команда проведе 9 серпня у Охтирці проти «Інгульця».

5 серпня 2017р. 19.00. Миколаїв. Центральний міський стадіон.
Судді: Дмитро Денисюк (Фастів), Едуард Курцеба (Одеса), Олександр Рєка (Одеська обл.)
Резервний арбітр: Віктор Мамчур (Миколаїв).
Делегат ФФУ: Юрій Буренко (Київ).
 МФК «МИКОЛАЇВ»: Важинський, Берко(Яворський 57), Алексанов, Попов(Герасимець 63), Цебро, Гаврилюк, Момот, Ковальов, Лучик(Бессалов 77), Сікорський(Назаренко 85),Рогозинський(Чучман 67). Запасні: Майборода. Головний тренер: Руслан Забранський.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович, Бояринцев, Білик, Зайчук(Антюх 51), Циколія(Корж 42), Передистий, Швець, Власюк, Скакун(Сачко 55), Цюцюра, Кателін(Васильченко69). Запасні: Содатенко, Лапін, Яременко. В.о. головного тренера: Володимир Книш.
Голи:Рогозинський (14), Сікорський (16) - Бояринцев (90+5).
Попередження: Кателін (22).