ЗБІРНА ТУРУ

sportarenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної сьомого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти» : центральний захисник – Леонід Бояринцев та лівий захисник – Владислав Зайчук.

Волинь дещо вирівнялася в порівнянні з провальним початком сезону, так що охтирчани з інтересом чекали на приїзд молодих суперників. Господарям дуже пощастило, що в обороні у них залишається група досвідчених футболістів, завдяки чому вони зуміли впоратися з верткими лучанами. А Бояринцев, крім самовідданої гри в обороні, відзначився ще й походами до чужих воріт. І впевнено реалізованим пенальті, який вирішив долю матчу.

Серед лівих захисників в цьому турі у Зайчука була особлива місія - відомо, що волиняни мають ряд швидких, настирних гравців, які вміють атакувати через фланги. Тому, перш за все, завданням Владислава була гранично обережна гра на своїй ділянці. А ще саме він починав атаку по своєму краю, яка в підсумку призвела до пенальті і вирішального голу.