ФК «ПОЛТАВА» (Полтава) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:2 (1:1)
polt naff

У 8-му турі першості охтирський «Нафтовик-Укрнафта» відправився до Полтави, де на нього очікувала зустріч з місцевою командою. Відзначимо, що «Полтава» на даному етапі турніру знаходиться у лідируючому пелотоні Першої ліги. Колектив же Володимира Книша поки що у пошуках своєї гри і будемо сподіватися, що з плином невеликого проміжку часу результати команди будуть більш стабільними.

Звичайно, побудова нової команди не приходить миттєво, тому потрібно запастися терпінням і вірити у свою команду.

На гру проти «Полтави» у складі нашої команди вийшли майже всі ті футболісти, які здобули перемогу минулого туру над «Волинню».  Так, Скакун залишився на лаві для запасних, а в основу після дискваліфікації повернувся Корж.

Дебют поєдинку виграли наші гравці, які більше володіли м’ячем і намагалися створювати атаки завдяки комбінаціям через фланги. Господарі ближче до 10-ї хвилини оговталися і створили перший момент біля воріт Солдатенка. Та Білик у боротьбі з Насібуліним не дав себе обіграти і вийти віч-на-віч з нашим голкіпером.

На 21-й хвилині полтавська команда вже мала забивати, але після небезпечного удару нападника Дегтярьова класно на лінії зіграв Солдатенко, відбивши цей постріл з близької відстані. Але вже наступна атака «Полтави» завершилася порушенням правил Бояринцева у штрафному майданчику: арбітр призначив пенальті.

Все той же Дегтярьов взявся виконувати вирок, та знову програв дуель Солдатенку, але першим на добиванні був екс-гравець «Нафтовика-Укрнафти» Савін, який і відправив м’яча у сітку воріт.

Підопічні Безсмертного, впіймавши кураж, мали ще декілька шансів збільшити рахунок, але знову Дегтярьов змарнував свої нагоди.

Охтирчани відповіли на 34-й хвилині: наші гравці у центрі поля вибороли м’яча, який потрапив до Яременка. Антон, не довго думаючи, метрів з 20-ти завдав прицільного удару, воротар «Полтави» був безсильним врятувати свою команду від голу.

До перерви гравці команд створили по одному моменту. Спочатку удару Савіна не вистачило влучності, а дальній постріл від Цюцюри пройшов поруч зі стійкою.

А відразу після перерви Цюцюра вже вивів «Нафтовик-Укрнафту» вперед. Власюк прекрасним пасом вивів Василя на ворота господарів, який ударом повз голкіпера відправив м’яча у сітку воріт, зробивши рахунок 2:1 на користь охтирської команди.

Господарі поля явно не очікували на такий розвиток подій на полі. Тренерський штаб «Полтави» завдяки замінам намагався переломити хід гри. Та до пори до часу наша оборона справлялася з атаками полтавських гравців. На 68-й хвилині Трояновський завдав небезпечного удару, але знову свою майстерність продемонстрував Солдатенко.

На 74-й хвилині на висоті знову зіграв наш воротар, відбивши сильний удар Ковпака метрів з 12-ти. Та все ж господарі поля добилися свого. За шість хвилин до кінця основного часу матчу Ковпак ударом головою поцілив у нижній кут воріт, зрівнявши рахунок.

Але наша команда мала шанс здобути перемогу. У компенсовані хвилини Скакун, отримавши передачу від Антюха, з убойної позиції пробив повз ворота…

Після цієї гри у активі «Нафтовика-Укрнафти» стало 9-ть балів і команда займає 11-е місце. Чергову зустріч команда Володимира Книша проведе 30 серпня. У гості до Охтирки завітає новачок Першої ліги «Рух» із Винників.

26 серпня 2017р. 17.30. Полтава. Стадіон «Локомотив».
Судді: Володимир Новохатній (Київ), Ростислав Якимик (Львів), Юрій Суряк (Львів)
Резервний арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).
Делегат ФФУ: Олексій Гордієнко (Дніпро).
ФК «ПОЛТАВА»: Кучинський, Дегтярьов(Ковпак 62), Голіков, Савін, Трояновський(Бараннік 76), Крапивний(Сокуренко 84), Бородай, Парамонов, Недоля(Покотилюк 57), Насібулін(Савченко 66), Кушніренко.  Головний тренер: Анатолій Безсмертний.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Солдатенко, Бояринцев, Цюцюра(Кателін 71), Піднебенной, Яременко, Передистий, Швець(Скакун 88), Зайчук, Корж, Власюк(Сачко 90+4), Білик. В.о. головного тренера: Володимир Книш.
Голи:Савін (23), Ковпак (84) - Яременко (34), Цюцюра (48).
Нереалізований пенальті: Дегтярьов (23).
Попередження: Кушніренко (56), Савін (90+6) -  Бояринцев (23), Піднебенной (41), Зайчук (56), Корж (90+1).