«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «ДЕСНА» (Чернігів) – 1:3 (0:1)

naf desssУ 11-му турі до Охтирки завітав один із претендентів у боротьбі до Прем’єр-ліги – чернігівська «Десна». Хоча підопічні Олександра Рябоконя невдало розпочали новий сезон, завдання здобути путівку до вищого дивізіону ніхто не знімав. Тому сьогодні на «Нафтовик—Укрнафту» очікували важка гра і сильний суперник.

Відзначимо, що в основний склад «нафтовиків» повернувся капітан команди Леонід Бояринцев, який відновився після травми, а дискваліфікацію відбув Максим Білик. Тому напередодні гри з «Десною» всі гравці нашої команди були готові зіграти, лише тренерський штаб мав зробити свій вибір основного складу.

«Десна» також розраховувала на всіх своїх виконавців, за винятком дискваліфікованого Олександра Філіппова і Темура Парцванії, який лише напередодні підписав контракт з чернігівцями. Екс-гравець «Олімпіка» приїхав до Охтирки і спостерігав за поєдинком з трибуни.

«Нафтовик-Укрнафта» не знає перемог уже три гри поспіль, тому матч з «Десною» розпочав активно. Дебют був на боці господарів, які вже на 9-й хвилині мали прекрасний шанс вразити ворота Махновського. Власюк прострілив у карний майданчик, а Кателін отримав м’яч і пробив з розвороту, але трохи неточно.

Гості спробували вирівняти гру, але дальні постріли не принесли успіху. А на 25-й хвилині ще один момент не реалізували підопічні Володимира Книша. Після подачі з кутового Антюх на ближній штанзі підрізав м’яча, а Білик з убойної позиції пробивав головою, але голкіпер «Десни» неймовірним чином зреагував на цей удар.

Міг забити екс-гравець охтирчан Арвеладзе, але його удар з гострого кута відбив Данкович. Також дальніми пострілами у ці хвилини відзначився Чепурненко, але неточно.

А за декілька хвилин до перерви гості все ж забили м’яч. Картушов з лівого флангу зробив прострільну передачу, на яку відгукнувся Волков, відкривши рахунок. Відзначимо, що цей момент має питання щодо положення поза грою. Можливо, арбітр помилився, не зафіксувавши порушення правил.

У другому таймі наставник «Нафтовика-Укрнафти» Володимир Книш замінами намагався зробити деякі зміни у грі. Гравці нашої команди тримали у напрузі захист «Десни», проводячи швидкі атаки, але знову і знову не щастило. Найближчим до успіху у цей період зустрічі був Передистий, який сильним дальнім постріл мав забивати, але воротар гостей знову врятував свої ворота, відбивши м’яча на кутовий.

А після швидкої атаки охтирчан Скакуна збили біля лінії штрафного майданчика «Десни», але свисток арбітра промовчав і контратака гостей завершилася голом. Арвеладзе вивів на ударну позицію Волкова, який технічним ударом у дальній кут записав до свого активу дубль.

Навіть за рахунку 0:2 гравці «Нафтовика-Укрнафти» не здалися і продовжували нагнітати. За три хвилини до кінця основного часу гри Скакуна зупинили з порушенням правил у карному майданчику і арбітр після деякого вагання призначив пенальті. Бояринцев впевнено виконав 11-метровий, скоротивши рахунок.

Але останнє слово було все ж за гостями. Після помилки Передистого у центрі поля м’яч отримав Арвеладзе, який без проблем переграв Данковича. Віддамо належне Арвеладзе за те, що не святкував забитий м’яч у ворота своєї колишньої команди.

Отже, матч завершився поразкою «Нафтовика-Укрнафти». Наступну гру охтирчани проведуть 16 вересня у гостях з «Балканами».