«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «АВАНГАРД» (Краматорськ) – 1:2 (1:1)
naft avang

У матчі 13-го туру «Нафтовик-Укрнафта» приймав краматорський «Авангард». Гості посеред тижня грали поєдинок на Кубок України, тому мали менше часу на підготовку до зустрічі з охтирською командою. Можливо, цей момент був на користь нашої команди, які планомірно готувалися до чергової гри у Першій лізі, але все мало вирішитися на полі.

«Нафтовик-Укрнафта», на жаль, на даному етапі змагань знаходиться в нелегкому становищі, тому кожна гра зараз для нашої команди на вагу золота. Будь-яке очко здобувається дуже тяжко і лише довгоочікувана перемога поправить становище підопічних Володимира Книша. Зрозуміло, що для підняття морального духу зараз найважливіше здобути таку жадану перемогу і отримати психологічну впевненість у подальших матчах.

Гра проти «Авангарда» розпочалася без розвідки і з перших хвилин охтирська команда заволоділа ініціативою, намагаючись забити швидкий м’яч. Та стартовий штурм гості витримали і самі почали раз по раз переходити у наступ. Але перша небезпека була за нашими гравцями. На 17-й хвилині Скакун на швидкості обіграв свого опонента і зробив простріл у карний майданчик, але Яременко лише трохи не встиг результативно завершити цю атаку. А відповідь «Авангарда» завершилася кутовим, який призвів до голу у ворота господарів. Собко подав, а Єрмаков ногою метрів з 10-ти пробив несильно, але точно – 0:1.

Гравці «Нафтовика-Укрнафти» не опустили руки і усіма силами кинулися відігруватися. На 30-й хвилині Скакун зі штрафного закрутив м’яча у нижній кут воріт, та Денчук відбив на кутовий. Через мить той же Скакун сильним ударом у дев’ятку мав зрівнювати рахунок, але знову на висоті себе проявив голкіпер краматорської команди.Знову кутовий, після якого Піднебенной сильно пробивав з близької відстані, захисник заблокував, здавалося рукою, але арбітр показав продовжувати гру.

Та все ж наші гравці добилися свого. На 35-й хвилині Власюк точним ударом метрів з 14-ти зняв павутиння з дев’ятки воріт «Аванграду».  Так рахунок став нічийним, який не змінився до свистка судді на перерву.

Другий тайм також був за переваги господарів, хоча підопічні Олександра Косевича дуже гарно грали у контратаках. Так, на 49-й хвилині Демченко сильно пробив метрів з 18-ти: Солдатенко відбив цей удар. Через три хвилини вже атака охтирчан за участю Суханова і Піднебенного завершувалася ударом головою останнього, та воротар дивом потягнув цей м’яч – лише кутовий.

Через декілька хвилин вже Кателін не дотягнувся до м’яча після прострільної передачі з флангу. Чергову нагоду змарнував Яременко, який з близької відстані запустив м’яча над поперечиною. Ще один постріл Антона також пройшов повз ціль.

Здавалося, ще трохи і м’яч опиниться у воротах «Авангарда», але і свій момент втратив Цюцюра.

А гості свій момент використали на всі сто процентів. Швидка контратака завершилася забитим м’ячем у ворота «Нафтовика-Укрнафти». Швидкий віддав пас на Шавріна, який викотив м’яч на Шарая. Владислав, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, свій шанс не втратив, запустивши круглого повз Солдатенка у сітку воріт.

Як не намагалися «нафтовики» у останні хвилини забити м’яча, рахунок залишився незмінним. Після цієї поразки «Нафтовик-Укрнафта» займає 14-е місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 11-ть балів.

Наступну гру охтирська команда проведе 30 вересня на виїзді проти «Жемчужини».