ЗБІРНА ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ САЙТУ SPORTARENA

sportarenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної п’ятнадцятого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти» : центральний півзахисник – Вячеслав Піднебенной та воротарРоман Данкович.

Відзначаємо, що «Нафтовик-Укрнафта» відмінно впорався з організацією гри проти самої збалансованої команди сезону. «Арсенал» зазвичай відрізняється повною перевагою в центральному блоці, але на цей раз охтирчани добре вели гру, а ключовим гравцем в їх побудовах був Піднебенной. Він вів розпасовку в центрі поля, виступав організатором перших фаз атак і сам пристрілювався до чужих воріт (одного разу був особливо близький до успіху, завдавши фірмовий прицільний удар).

 

Розгадати загадку «Арсеналу» поки не вдається нікому в Першій лізі, тому на матч проти лідера кожен зобов'язаний налаштовуватися з потрійною увагою. Те, що омоложений охтирський колектив дав бій киянам і відстояв домашню нічию, показує, що «Нафтовик-Укрнафта» уважно вивчив суперника і зміг його зв'язати. А воротар господарів Данкович зробив кілька сейвів, нейтралізувавши забійний вихід Батальського і впевнено зігравши на лінії.

ppp4444