«ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО» (Черкаси) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 0:0

dnipro ch naf

У 16-му турі «Нафтовик-Укрнафта» грав у Черкасах проти «Черкаського Дніпра». На жаль, обидві команди у поточному чемпіонаті знаходяться у зоні вильоту і підходили до очного поєдинку з великим бажанням перервати неприємні серії без перемог.

Гру проти черкащан пропускав один із провідних футболістів «Нафтовика-Укрнафти» Станіслав Передистий, який відбував дискваліфікацію. Всі інші на місці і були готові вийти на поле.

Команди розпочали поєдинок в неквапливому темпі, мабуть, тримаючи у голові тяжке турнірне становище і будь-яка помилка могла стати фатальною, тому гравці не поспішали форсувати події на полі. Перша небезпека виникла на 18-й хвилині, коли Скакун зі штрафного навісив до карного майданчика господарів, але захисник «Черкаського Дніпра» вибив м’яч на кутовий. Ще через три хвилини змарнував нагоду той же Скакун: голкіпер Будюк виграв дуель у Дмитра.

Господарі відповіли хвилин через десять дальнім ударом від Захаревича, але дещо неточно. Надалі команди грали без воріт, до перерви можна відзначити декілька дальніх пострілів, але все це було далеко до небезпечних моментів і реальних загроз для воротарів.

Дебют другого тайму був за охтирськими футболістами, які завдяки комбінації Цюцюри і Скакуна мали шанс вийти вперед, та удар останнього заблокував Чорний. Ще через декілька хвилин Скакун не реалізував штрафний удар: м’яч пройшов трохи вище поперечини.

Найреальнішу нагоду на 65-й хвилині втратив Васильченко. Олександр, отримавши передачу від Цюцюри, вийшов на ворота «Черкаського Дніпра», але, обігравши голкіпера, його удар заблокував захисник господарів і момент було втрачено.

Підопічні Олександра Кирилюка відповіли сильним ударом від Кошадзе, але на заваді став Власюк.

На 85-й хвилині Яременко міг вирішувати долю поєдинку. Антон вийшов на голкіпера Будюка і пробивав вже, здавалося, бездоганно, але і тут воротар виручив свою команду, відбивши цей удар.

«Нафтовик-Укрнафта» вже третю гру поспіль завершує нульовою нічиєю. Після цього поєдинку у активі охтирчан стало 14 залікових балів. Вже 15 жовтня наша команда проведе чергову гру у Першій лізі. Суперником «Нафтовика-Укрнафти» буде «Колос» із Ковалівки.

11 жовтня 2017р. 14.00. Черкаси. КП Центральний стадіон.

Судді: Дмитро Панчишин (Харків), Андрій Приймачук (Рівне), Андрій Шевчук (Рівне)
Резервний арбітр: Євгеній Цибулько (Черкаська обл.).
Делегат ФФУ: Віктор Головко (Дніпро).
«ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО»: Будюк, Чорний, Тарасенко, Бурлін, Смірнов, Ічанський, Бойко(Крамар 77), Кошадзе(Зоря 87), Захаревич, Цокало(Тенжицький 57), Качур-к. Запасні: Панченко, Сутченко, Драч, Тупчієнко.  Головний тренер: Олександр Кирилюк.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович, Лапін, Корж, Власюк, Білик, Піднебенной-к, Швець, Кателін, Цюцюра(Антюх 72), Васильченко(Суханов 61), Скакун(Яременко 84). Запасні: Водоп’ян, Сачко. В.о. головного тренера: Володимир Книш.