«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «КОЛОС» (Ковалівка) – 2:1 (1:0)
naf kolosss

Сьогодні «Нафтовик-Укрнафта» приймав вдома «Колос» із Ковалівки. Цим поєдинком наша команда завершувала перше коло поточного чемпіонату.

Останнього разу «Нафтовик-Укрнафта» перемагав ще у серпні і ця неприємна серія, мабуть, дещо давила психологічно на команду. У попередніх матчах підопічні Володимира Книша майже нікому не програвали по грі, але перемогу ніяк не вдавалося здобути.

До гри з «Колосом» охтирська команда підходила без кадрових втрат, нарешті не було травмованих і дискваліфікованих. Тренерський штаб розраховував на весь кадровий потенціал команди, що також вселяло надію на позитивний результат.

Незважаючи на те, що «Колос» займає шосте місце у турнірній таблиці і знаходиться у лідируючій групі Першої ліги, здаватися до бою ніхто не збирався. Зараз для нашого колективу кожна гра як остання, тому легкого життя будь-якому супернику «Нафтовика-Укрнафти» не буде.

Зустріч розпочалася за переваги гостей, які свої атаки намагалися розіграти до вірного, та захисні редути охтирчан витримали активний дебют «Колоса». Перші хвилин п'ятнадцять були за підопічними Руслана Костишина, до речі, екс-гравця «Нафтовика-Укрнафти», але будемо відвертими, особливо небезпечних моментів не було.

А на 20-й хвилині першу атаку створили «нафтовики» і відразу дуже небезпечну. Швидка комбінація за участю Передистого, Скакуна та Піднебенного завершилася прострілом останнього у карний майданчик. Першим на м’ячі опинився Скакун, удар котрого заблокував захисник гостей, а добивання Передистого впевнено взяв голкіпер Яшков.

Ще через шість хвилин Цюцюра видряпав м’яч у оборонця ковалівців і з гострого кута завдав удару: поперечина врятувала «Колос». А на 29-й хвилині нашим вдалося відзначитися. Швидка атака завершилася прострілом Власюка до карного майданчику, а Цюцюра завдав удару метрів з 10-ти і м’яч рикошетом від гравця «Колоса» залетів у сітку воріт!

До свистка на перерву команди більше не забили і пішли на відпочинок за рахунку 1:0 на користь «Нафтовика-Укрнафти».

«Колос» після перерви відразу пішов у наступ, намагаючись зрівняти рахунок. Адже, навряд чи поразка входила у їхні плани. Але гравці нашої команди навіть не збиралися думати лише про захист своїх володінь, а і самі відповідали контратаками. Так, Скакун мав шанс виходити віч-на-віч з воротарем, але захисники зупинили Дмитра з порушенням правил біля лінії штрафного майданчику. На жаль, удар зі стандарту не досяг цілі.

Та все ж гості своїм шансом скористалися. Бондаренко, який незадовго до цього вийшов на заміну, обіграв Данковича і відправив м’яча у порожні ворота. До кінця матчу ще залишалося трохи більше двадцяти хвилин.

Наші гравці не знітилися після пропущеного м’яча і кинули всі сили на здобуття довгоочікуваної перемоги. Керманич «нафтовиків» завдяки замінам освіжив дії команди. І це принесло результат. Антюх на куту карного майданчика обіграв захисника і відав передачу на Суханова, який завдав удару по воротах, але м’яч потрапив у руку захисника «Колоса» і арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку. Білик сильним і точним ударом вивів «Нафтовик-Укрнафту» вперед!

Всі питання мав знімати Яременко, але його удар головою не досяг цілі. Як не намагалися гості врятуватися у останні хвилини, рахунок залишився незмінним – 2:1!

Нарешті «Нафтовик-Укрнафта» здобув таку бажану перемогу і яка, будемо надіятися, поведе команду на здобуття нових звершень у найближчому майбутньому.

Чергову зустріч охтирська команда проведе 21 жовтня у Сумах. У цей день «Нафтовик-Укрнафта» зіграє проти ПФК «Суми».