ЗБІРНА ТУРУ

sportarenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної сімнадцятого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти» : центральний захисник – Максим Білик,  лівий захисник – Андрій Власюк та нападник – Василь Цюцюра.

Та самовідданість, з якою охтирчани грали проти Колоса, допомогла їм домогтися сенсаційної перемоги. Окремо зазначаємо оборонний блок, від якого дуже багато залежало в протистоянні з таким непогано укомплектованим суперником. Максим Білик відіграв дуже самовіддано, кілька разів переривав атаки суперників своєчасними перехопленнями. Одного разу став на шляху м'яча в ворота. Ну, і реалізував вирішальний пенальті - що теж важливо.

Черговий важливий матч Андрія Власюка - одного з найбільш неординарних флангових захисників Першої ліги. Стрімкий гравець задавав темп атак «нафтовиків» своїми швидкими проходами, неодноразово загострював гру, брав на себе ініціативу в розгоні атак. І став повноправним співавтором першого голу - при реальних можливостях не зупинитися на одній участі в результативних комбінаціях.

Давно не доводилося бачити такої потужної гри від Василя Цюцюри, адже  в «Нафтовику» він провів найкращий свій матч. Стрімкий, спритний форвард діяв по всій ширині атаки. Неодноразово загострював гру. Влучив у каркас воріт. Відкрив рахунок, здорово відчувши напрямок атаки. Та й взагалі поставив багато складних завдань перед обороною Колоса.

rt004