ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ГОЛОВНИХ ТРЕНЕРІВ ПО ЗАВЕРШЕННІ МАТЧУ «ІНГУЛЕЦЬ» - «НАФТОВИК-УКРНАФТА»

knishВолодимир Книш: Перш за все хочу підкреслити, що поле у Петровому відмінної якості. Це найкращий газон у першій лізі, де нам доводилося грати. Це допомогло обом командам показати швидкісний футбол як для закінчення чемпіонату. На гарних швидкостях діяли обидві команди. Наші помилки дозволили супернику забити у додатковий час. Прикро, що подібна ситуація була і в Сумах, коли перед самою перервою нам забили. І тут також все було після стандарту, коли допоміг вітерець. Якби забили самі після більш убійного моменту, то гра була б іншою. Відзначимо, що у суперника підбір гравців кращий.

У такому віці, в якому зараз професіональні футболісти, чогось складно навчити. Футболісти мають пройти через подібні помилки і зробити висновки. По самовідданості, по грі, немає питань до наших футболістів. «Інгулець» грав краще.

Кадрові проблеми? Змушені про них говорити усі попередні 18 турів. Досвідчені гравці в нас розійшлися, оббиваємо молодь. Боремося за кожне очко, адже нам вони необхідні. Я вдячний хлопцям, що вони терплять і грають. Нам треба трішки набратися терпіння і переконаний, ці футболісти про себе ще заявлять.

LavrinenkoСергій Лавриненко:По-перше, грали з серйозним суперником. «Нафтовик» на сьогодні команда, яка більше всіх зіграла нічиїх у першій лізі. Команда зіграна, бойовита. Відібрала очки у лідерів: з «Арсеналом» зіграла внічию, у «Колоса» виграла. Ми не зуміли забити швидкий м’яч, тому в нас відчувалася певна нервовість. На щастя ми реалізували момент в кінці першого тайму, тому у другому нам було легше. Особливо після забитого другого м’яча.

Суперник почав відкриватися, у нас виникали вільні зони, ми їх використовували, провели ще кілька гарних атак. Гарно, що довели гру до логічного результату і здобули п’ять очок.

Так, у перерві ми внесли певні корективи, зважаючи на забитий м’яч. Кожен тренер має кілька варіантів ведення гри, в залежності від того як складається гра. Ми планували забити трішки раніше,і тоді гру перебудували б. Була дійсно нервовість в першому таймі. Хлопці переживали, ми також. Але відповідальність за результат певною мірою давив. Забитий м’яч нам допоміг відчути полегшеність і нам стало набагато простіше.

Акименко і Мішуренко? Коли у тренера приємна головна біль, кого ставити – це завжди гарно. Коли є з кого обирати – це позитивний момент для тренера і команди. Ми вивчимо найближчого суперника, хто в кращій формі, той і гратиме. У нас в групі атаки достатньо футболістів, якими ми можемо варіювати і вибудовувати план на гру. Здебільшого ми граємо у два нападника. Може вийти на поле силовий гравець,потім – швидкісний.

Так, третього листопада гратимемо проти «Арсенала». На матч з лідером налаштовувати окремо не треба футболістів. Ця команда ще не програвала, тому налаштовані дати справжній бій у домашніх стінах.