ЗБІРНА ТУРУ

sportarenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної двадцять першого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти» : центральний захисник – Максим Білик та воротар Вадим Солдатенко.

Втративши влітку півкоманди лідерів, «Нафтовик-Укрнафта» вже по ходу сезону не зміг розраховувати і на найдосвідченіших гравців оборони - Зайчука і Бояринцева. Щастя, що може допомогти команді Максим Білик, який, незважаючи на кілька болючих пошкоджень, залишається в строю. Він дуже самовіддано відіграв проти миколаївців, а одного разу на лінії воріт прийняв на себе забійний удар суперників.

Чудовий матч голкіпера охтирчан. МФК «Миколаїв» створив близько десяти небезпечних ігрових ситуацій біля воріт «нафтовиків», проте Солдатенко впорався з усіма загрозами. Потягнув прицільні удари Алексанова, Берко, справлявся з натиском Сікорського, кілька разів демонстрував дуже впевнену гру як на лінії, так і на виходах. У охтирчан вкрай обмежений кадровий контингент - догравали вони з резервним воротарем в полі. Так що Вадиму тільки повага за такий матч на куражі.

zp turu