«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «ГЕЛІОС» (Харків) – 0:1 (0:0)

naf gelПершу офіційну гру цього року «Нафтовик-Укрнафта» проводив проти харківського «Геліоса». На жаль, через примхи погоди цей матч довелося перенести на базу «Полтави» у село Копили.

Зимова перерва тривала майже чотири місяці і за цей час охтирська команда зазнала значних кадрових змін. До нашого колективу прийшло вісім нових гравців: воротар Андрій Кліщук, захисники Олександр Віксич, Олександр Логінов, який ще недавно захищав кольори «Нафтовика-Укрнафти» та Денис Васільєв, також раніше вже був гравцем нашої команди, півзахисники Роман Мироненко, Микола Ляшенко та Дмитро Нерубенко, нападник Олег Бараннік.

Відзначимо, що ще можуть з’явитися нові гравці у складі охтирської команди, адже вільних агентів можна ще заявляти.

Звичайно, зазнавши таких змін, потрібен час для налагодження взаєморозуміння на полі, награвання складу, але будемо надіятися, що цей процес відбудеться якнайшвидше, бо завдання зберегти місце у Першій лізі ніхто не відміняв. Часу на притирання обмаль і потрібно здобувати максимальний результат у кожному поєдинку.

Гра проти «Геліоса» розпочалася з атаки «нафтовиків» вже на перших секундах, але Яременко метрів з 16-ти пробив неточно. Номінальні гості відповіли небезпечним прострілом з флангу від Лебеденка, але наші захисники зіграли надійно.

На 15-й хвилині знову мав шанс Яременко, але знову Антон пробив повз ціль. Відзначимо, що дебют гри був за підопічними Володимира Книша, які більше володіли м'ячем, але до гострих моментів діло не доходило.

Надалі ініціативу перехопили футболісти «Геліоса», які намагалися швидкими флангами доставити м’яча до штрафного майданчика охтирчан. Та всі ці потуги були марними. Найбільше небезпечно було біля воріт «Нафтовика-Укрнафти» на 33-й хвилині. Після навісної передачі Кравченка м’яч потрапив у голову Логінова і міг залетіти у ворота, але Кліщук зреагував на цей удар і все завершилося кутовим.

Через десять хвилин Логінов пробивав уже в інші ворота, але удар зі штрафного метрів з 30-ти пройшов повз ціль. Через декілька хвилин команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

Початок другого тайму став фатальним для «Нафтовика-Укрнафти». На 50-й хвилині у простій ситуації Віксич занадто легко віддав пас на голкіпера Кліщука, а того випередив Козлов і відправив м’яча уже у порожні ворота. Так рахунок став 1:0 на користь «Геліоса».

Тепер вже «нафтовикам» потрібно було рятувати гру і забивати. І відзначимо, що моменти були, хоча і гості відповідали небезпечними контратаками.

Та все ж перевага у другому таймі була на боці «Нафтовика-Укрнафти». Визнаємо, що невистачило гостроти у нападі, попри всі намагання форвардів команди забити хоча б один м’яч.

На 85-й хвилині «Нафтовик-Укрнафта» зрівняв рахунок, але асистент арбітра зафіксував положення поза грою у Антюха… Як не намагалися у останні хвилини охтирські футболісти забити ще, та рахунок залишився незмінним – 0:1.

На жаль, за непоганої гри у виконанні футболістів «Нафтовика-Укрнафти» одна помилка вирішила долю поєдинку. Але не потрібно опускати руки після цієї неудачі, тому що попереду ще багато матчів.

Чергову гру «Нафтовик-Укрнафта» проведе у Луцьку 24 березня проти місцевої «Волині».

«НАФТОВИК-УКРНАФТА» – «ГЕЛІОС» (Харків) – 0:1 (0:0)
18 березня 2018 року, 14.00, с. Копили Полтавської обл., УТБ ФК «Полтава». Температура: -7 градусів. 200 глядачів.
Арбітр: Юрій Іванов (Макіївка).
Асистенті арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Петро Котубей (Виноградів).
Резервний арбітр: Денис Сердюк (Полтава).
Делегат ФФУ: Олександр Якименко (Київ).
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук Андрій, Логінов Олександр, Корж Максим, Мироненко Роман-к, Віксич Олександр, Ляшенко Микола (Васільєв Денис, 90), Цюцюра Василь (Сачко Юрій, 74), Кателін Євген, Суханов Сергій (Антюх Денис, 74), Яременко Антон (Бараннік Олег, 61), Нерубенко Дмитро (Васильченко Олександр, 55). Запасні: Данкович Роман, Лапін Олександр. Головний тренер: Володимир Книш.
«ГЕЛІОС»: Погорілий Сергій-к, Гранкін Дмитро, Луценко Ігор, Шопін Володимир, Кіча Антон, Чепурненко Євгеній, Лебеденко Олександр, Субочев Віталій (Кошман Ігор, 80), Олійник Денис (Глушицький Ілля, 90), Кравченко Сергій, Козлов Артем (Котляр Антон, 62). Запасні: Сидоренко Денис, Лобойко Сергій, Зайчук Владислав, Биков Іван. Головний тренер: Ігор Рахаєв.
Гол: 0:1 Козлов(51).
Попередження: Мироненко (56), Суханов (60), Антюх (81) – Олійник (60), Котляр (68).