«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - ФК «ПОЛТАВА» (Полтава) – 1:2 (1:1)
naf polt2

Чергову гру чемпіонату «Нафтовик-Укрнафта» проводив у Копилах. Цього разу суперником охтирської команди була «Полтава», яка знаходиться серед лідерів Першої ліги.

Після мінімальної поразки минулого туру у матчі проти «Волині», тренерський штаб охтирчан зробив дві заміни у стартовому складі. З перших хвилин вийшли голкіпер Роман Данкович і нападник Денис Антюх.

«Полтава» вже перший стандарт перетворила у забитий м’яч. На 4-й хвилині Савін з лівого флангу пробив у нижній кут, застукавши зненацька Данковича, який не очікував на такий розвиток подій. Так екс-гравець «Нафтовика-Укрнафти» відкрив рахунок у цьому поєдинку.

Знову, як і у матчі з «Волинню» наша команда пропустила після стандарту у дебюті гри. Але віддамо належне підопічним Володимира Книша, які не знітилися після цього і почали шукати щастя біля чужих воріт.

Спочатку Ляшенко мав гарний шанс вирівняти положення, але його удар зі штрафного відбив воротар Кринський, а вже наступна атака «нафтовиків» принесла результат. Суханов, отримавши м’яча на лівому фланзі, пройшов до лінії штрафного майданчика і сильним ударом у девятку увігнав круглого у сітку воріт полтавчан.

Відзначимо, що цей м’яч став першим цього року у офіційних матчах «Нафтовика-Укрнафти».

Перед свистком на перерву Кателін мав нагоду виводити «Нафтовик-Укрнафту» вперед, але захисник «Полтави» ліквідував небезпеку.

Початок другого тайму був за номінальними господарями, які на 49-й хвилині створили перший небезпечний момент біля воріт «Полтави». Знову Кателін наносив удар у дальній кут метрів з 18-ти, та Кринський з великими труднощами дотягнувся до м’яча, відбивши його на кутовий.

Через хвилину Мироненко сильним ударом з лінії штрафного влучив у стійку…

«Полтава» відповіла не менш небезпечно. Дива майстерності вже довелося продемонструвати Данковичу, який неймовірним чином відбив удар головою гравця полтавців з близької відстані.

Активно увійшов у гру нападник «Полтави» Олександр Ковпак, який мав супермомент вивести свою команду вперед. Та після удару головою з близької відстані влучив у штангу.

І коли вже йшли компенсовані хвилини той же Ковпак приніс перемогу «Полтаві». Наш захисник вибивав м’яча у поле, але влучив у гравця «Полтави», здалося, що потрапив йому у руку, але арбітр гру не зупинив. Мяч відлетів до Ковпака, який метрів з 10-ти прицільно пробив у нижній кут, зробивши рахунок 2:1 на користь «Полтави».

Відігратися вже не було ні часу, ні сил. На жаль, за доволі рівної гри «Нафтовик-Укрнафта» зазнав прикрої поразки.

Наступну гру охтирська команда проведе у гостях 7 квітня проти «Руху» із Винників.

«НАФТОВИК-УКРНАФТА» – ФК «ПОЛТАВА» – 1:2 (1:1)

1 квітня 2018 року. 15.00. с. Копили Полтавської обл. УТБ ФК «Полтава». 400 глядачів, температура +14 градусів.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Асистенти арбітра: Юрій Вишневський (Київ), Андрій Лібстер (Луганськ).

Резервний арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).

Делегат ФФУ: Віктор Шаленко (Харків).

«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович Роман, Логінов Олександр, Корж Максим, Мироненко Роман (Віксіч Олександр, 88), Васільєв Денис - к, Ляшенко Микола, Цюцюра Василь (Сачко Юрій 55), Кателін Євген (Лапін Олександр, 90), Суханов Сергій, Антюх Денис (Васильченко Олександр, 68), Бараннік Олег (Яременко Антон, 60). Запасні: Кліщук Андрій, Скакун Дмитро. Головний тренер: Володимир Книш.

ФК «ПОЛТАВА»: Кринський Володимир, Башлай Дмитро, Парамонов Вадим-к, Іванов Павло (Голіков Олександр, 46), Жук Вадим, Покотилюк Максим, Крапивний Дмитро (Насібулін Владислав, 54), Савін Антон, Савченко Олексій (Сокуренко Віталій, 74), Олійник Дмитро (Трояновський Євген, 53), Дегтярьов Максим (Ковпак Олександр, 66). Запасні:   Федотов Нікіта, Бородай Олег. Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Голи: 0:1 Савін (5), 1:1 Суханов (33), 1:2 Ковпак (90+5).

Попередження: Ляшенко (40), Мироненко (68), Кателін (80), Васільєв (90+5) – Жук (66), Кринський (90+6).