«РУХ» (Винники) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:0 (1:0)

ruh nafМатч 26-го туру охтирський «Нафтовик-Укрнафта» проводив у Винниках проти місцевого «Руху».

Вже не варто у черговий раз нагадувати, що кожен матч для нашої команди важливий у плані збереження прописки у Першій лізі. Забагато очків було втрачено ще у осінній частині змагань, а цього року ще не вдалося здобути хоча б одне очко. Звичайно, така ситуація психологічно давить на гравців, але набирати очки і здобувати перемоги потрібно вже зараз, інакше потім буде вже пізно.

До кінця чемпіонату залишається все менше матчів, а боротьба за місце під сонцем з кожним туром загострюється. І якщо надалі втрачати дорогоцінні очки, боротьба може бути припинена ще до закінчення поточного чемпіонату.

Гра у Винниках розпочалася у середньому темпі, команди не поспішали форсувати події. Господарі першу небезпечну атаку провели на 23-й хвилині, яка завершилася кутовим, розіграш якого завершився голом. М’яч потрапив до Зубара, який з близької відстані і за допомогою рикошету відкрив рахунок.

«Нафтовики» відповіли ударом головою від Баранніка, але голкіпер «Руху» Ільющенков без проблем справився з цим ударом.

Наприкінці першого тайму господарі мали декілька шансів збільшити рахунок, але Данкович і захисники ліквідували ці небезпеки.

У другому таймі сценарій гри майже не змінився. Підопічні Андрія Кікотя, до речі, екс-гравця «Нафтовика-Укрнафти», продовжували володіти ініціативою, а наші гравці лише декілька разів намагалися потурбувати голкіпера «Руха».

Господарі поля все ж забили ще один м’яч. На 69-й хвилині Васільєв у штрафному майданчику порушив правила проти Хомченка і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Борис Баранець впевнено реалізував вирок, зробивши рахунок 2:0 на користь «Руху».

До закінчення поєдинку команди більше не забивали і «Рух» впевнено довів гру до перемоги, а «Нафтовик-Укрнафта» зазнав чергової поразки.

Наступну гру першості «Нафтовик-Укрнафта» проведе 14 квітня. Цього дня до Охтирки завітає «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів.

7 березня 2018р. 14.00. Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича.
Судді: Іван Салаш (Калуш), Володимир Дорошенко (Житомир), Роман Соботюк (Житомир).
Резервний арбітр: Степан Лапко (Львів).
Делегат ФФУ: Олександр Якименко (Київ).
«РУХ»: Ільющенков, Заставний-к, Дуць, І. Білий, Писко, Копина, Б. Баранець(Никитюк 85), Грисьо(Макар 80), Лозовий(Чепелюк 77), Г. Баранець(Козак 63),Зубар( Хомченко 62).Запасні: Дяченко, В. Білий. Головний тренер: Андрій Кікоть.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович, Логінов, Корж, Мироненко, Васільєв-к(Віксич 73), Ляшенко, Сачко(Яременко 64), Кателін, Суханов(Скакун 70), Антюх(Лапін 77), Бараннік(Васильченко 70). Запасні: Кліщук. Головний тренер: Володимир Книш.
Голи: Зубар (14), Б. Баранець (68) пен.
Попередження: Чепелюк (90+2) -Антюх (24), Логінов (71).