«ДЕСНА» (Чернігів) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 4:1 (2:0)

desna new naftovykУ 28-му турі Першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» зустрічався проти одного із претендентів на підвищення у класі чернігівської «Десни».

Минулого туру підопічні Володимира Книша здобули важливі три очки, тому готувалися до чернігівців у гарному настрої. Натомість, «Десна» останній поєдинок несподівано програла «Черкаському Дніпру».

Гра розпочалася з атак нашої команди, яка вже на перших хвилинах провела дві атаки. Спочатку Яременко після прострільної передачі від Антюха пробив з близької відстані поруч зі стійкою, а через хвилину вже сам Антюх потурбував голкіпера «Десни».

Відповідь господарів була більш результативною. На 3-й хвилині Артем Фаворов прицільно пробив метрів з 19-ти у нижній кут воріт, відкривши рахунок. Кліщук у цьому моменті не зміг врятувати свою команду.

«Десна» у ці хвилини гра на піднесенні і після забитого м’яча створила ще декілька небезпечних моментів, але ударам Картушова і Волкова забракло точності. «Нафтовик-Укрнафта» відповів неточним ударом від Баранніка.

На 27-й хвилині прорив Картушова у штрафному майданчику ціною порушення правил зупинив Сачко, а арбітр не тільки призначив пенальті, але і вилучив нашого гравця. Вирок судді чітко виконав Денис Фаворов – 2:0.

До кінця першого тайму команда Олександра Рябоконя ще тричі могла забити, але, на щастя, для охтирчан безрезультатно.

Дебют другого тайму був за «Десною». Артем Фаворов зі штрафного мав шанс забити третій м’яч у ворота охтирської команди, але Кліщук врятував ситуацію. На 56-й хвилині Суханов, перегравши декількох гравців, сильним ударом метрів з 25-ти влучив у поперечину воріт «Десни».

У останні хвилини поєдинку господарі поля забили ще два м’ячі. Спочатку Артем Фаворов з близької відстані легко переграв Кліщука, а через декілька хвилин Безбродько забив ще один гол.

Наші гравці на 89-й хвилині забили м’яч престижу. Суханов з кута штрафного майданчику пробив у дальній ніжній кут, зробивши кінцевий рахунок – 1:4.

Звичайно, неприємно програвати, але сумувати немає часу, бо вже у неділю «Нафтовик-Укрнафта» проведе чергову гру чемпіонату. 22 квітня у Охтирку завітають «Балкани» із Зорі.

18 квітня 2018р. 18.00. Чернігів. Стадіон імені Гагаріна.

Судді: Олександр Кальонов (Львів), Володимир Думенко (Харків), Денис Сердюк (Полтава).
Резервний арбітр: Ігор Сташук (Чернігів).
Делегат ФФУ: Олександр Якименко (Київ).
«ДЕСНА»: Литовка, Слінкін, Сидоренко, Д. Фаворов, Головко, Огіря(Мельник 85), А. Фаворов, Чумак(Безбородько 46), Картушов(Банасевич 31), Волков(Коберідзе 77), Філіппов(Арвеладзе 61). Запасні: Махновський, Єрмаков. Головний тренер: Олександр Рябоконь.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук, Васільєв, Корж, Мироненко, Віксич, Лапін, Сачко, Васильченко(Кателін 46), Антюх(Скакун 78), Бараннік(Суханов 53), Яременко(Ляшенко 85). Запасні: Данкович, Цюцюра. Головний тренер: Володимир Книш.
Голи:А. Фаворов (2), Д. Фаворов (28) пен., А. Фаворов (79), Безбородько (83) – Суханов (88).
Попередження: Волков (34) - Васільєв (42), Віксич (56).
Вилучення: Сачко (27).