«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «БАЛКАНИ» (Зоря) – 1:1 (0:1)

naf balkaniЧергову зустріч поточного чемпіонату «Нафтовик-Укрнафта» проводив на рідному стадіоні проти «Балкан» із Зорі. Ця команда представляє Одеську область і лише цього року дебютувала у Першій лізі.

У порівнянні з минулим матчем проти «Десни» тренерський штаб охтирчан зробив деякі зміни у складі. Зрозуміло, що важкий календар зумовлює робити деяку ротацію складу, тим паче, що боротьба у нижній частині турнірної таблиці йде дуже запекла. І чим ближче до закінчення першості, тим більше напруження у кожному матчі.

Гра розпочалася і обидві команди без розвідки пішли у бій. Було видно з самого дебюту поєдинку, що команди не будуть відсиджуватися в обороні. Господарі поля завдяки швидким фланговим атакам намагалися загострити ситуацію біля воріт Паламарчука, одначе безрезультатно.

«Балкани», маючи у своєму складі доволі багато досвідчених гравців, які засвітилися у командах вищого дивізіону, небезпеку створювали завдяки контратакам, де на вістрі нападу діяв відомий Сергій Кузнецов.

У середині першого тайму гостям вдалося засмутити вболівальників «Нафтовика-Укрнафти». На 22-й хвилині арбітр розгледів порушення правил, хоча за мить до цього не помітив фол на гравцю нашої команди, і призначив штрафний у бік воріт Данковича. Пархоменко зробив навісну передачу до штрафного майданчика, де верхову боротьбу виграв Кузнецов, а Корж зрізав м’яча у свої ворота і, як не намагався врятувати ситуацію наш голкіпер, все-таки завадити не зміг.

Наші гравці не знітилися, а всіма силами кинулися рятувати ситуацію, та, на жаль, на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь гостей.

Другий тайм був повністю за підопічними Володимира Книша, які раз по раз створювали пожежу біля воріт «Балкан». Активно себе проявляли Суханов, Антюх, Кателін, вдало вийшли на заміни Цюцюра і Скакун.

Першим мав зрівнювати рахунок Антюх, але його удар метрів з 10-ти неймовірним чином відбив воротар «Балкан» Паламарчук. Через декілька хвилин ще більш реальну нагоду змарнував Цюцюра. Василь увірвався до штрафного майданчика гостей, обіграв захисника, але у останню мить метрів з трьох влучив у голкіпера зорян.

Та все ж «нафтовики» змогли забити у ворота Паламарчука. На 86-й хвилині Кателін розібрався у ситуації, коли голкіпер і захисник «Балкан» не змогли зорієнтуватися, і Євген пробив повз воротаря, зрівнявши рахунок.

І хоча до кінця поєдинку залишалося декілька хвилин, але і у цей проміжок часу «Нафтовик-Укрнафта» мав шанс вирвати таку жадану перемогу. Скакун двічі пробивав зі штрафного, але двічі рятував свої ворота кіпер Паламарчук…

На жаль, «Нафтовик-Укрнафта» завершив цей матч внічию, і за всієї поваги до суперника, мав вигравати і здобувати три очки. По переду ще п’ять матчів, у кожному з яких нашій команді потрібно налаштовуватися лише на максимальний результат.

Наступну гру «Нафтовик-Укрнафта» проведе 28 квітня на виїзді проти краматорського «Авангарда».