«АВАНГАРД» (Краматорськ) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:1 (2:0).

avan nafУ 30-му турі «Нафтовик-Укрнафта» проводив зустріч у Краматорську проти місцевого «Авангарду».

Гру проти краматорської команди через дискваліфікації пропускали Євген Кателін та Юрій Сачко, дотепер травмовані Андрій Власюк та Дмитро Нерубенко. Після домашнього нічийного поєдинку проти «Балкан» поза основним складом залишилися Роман Данкович та Олександр Логінов, яких замінили Андрій Кліщук та Олександр Лапін.

«Авангард» у минулому турі несподівано програв аутсайдеру «Черкаському Дніпру», тому на гру проти охтирчан готувався з думками про реабілітацію перед своїми вболівальниками. Але і «Нафтовику-Укрнафті» також потрібні очки як повітря.

Вже не вперше цього року наша команда невдало проводить перший тайм, пропускаючи м’ячі у свої ворота. Так трапилося і у Краматорську. Захисники «Нафтовика-Укрнафти» втратили концентрацію і прогавили швидкий випад господарів за участю Іващенка, який зробив прострільну передачу на Шарая і Владислав без перешкод забив м’яч у порожні ворота.

Ще у першому таймі у складі нашої команди відбулися дві заміни. Спочатку через травму поле залишив капітан охтирчан Денис Васільєв, а через декілька хвилин на лавку для запасних відправився Сергій Суханов.

Це не могло не позначитися на діях команди, гравцям потрібно було перелаштовуватися і саме в цей момент «Авангард» створив небезпечний момент, який завершися порушенням правил у штрафному майданчику. Олександр Віксич не за правилами зупинив Владислава Шарая і арбітр без вагань вказав на «точку». Єгор Демченко з пенальті збільшив перевагу своєї команди.

«Нафтовики» на 34-й хвилині мали забивати після небезпечних ударів Василя Цюцюри та Дениса Антюха, але двічі дива майстерності продемонстрував екс-голкіпер охтирської команди Вадим Солдатенко, врятувавши «Авангард» від пропущеного м’яча.

У другому таймі «Авангард» грав по рахунку, а охтирчани намагалися врятувати гру, та, на жаль, лише одного разу вдалося відзначитися. За декілька хвилин до кінця поєдинку Яременко скоротив рахунок, забивши м’ячу ворота господарів. Як не намагалися ще раз забити охтирчани, але знову «Нафтовик-Укрнафта» повернуся з виїзда без залікових балів.

Наступну гру команда Володимира Книша проведе 2 травня у Охтирці. Цього дня «Нафтовик-Укрнафта» прийматиме «Жемчужину» із Одеси. Поєдинок розпочнеться у 18:00.

28 квітня 2018р. 17.00. Краматорськ. Стадіон «Прапор».
Судді: Євген Петренко (Одеса), Сергій Старча (Київ), Віталій Скобля (Київ).
Резервний арбітр: Юрій Іванов (Макіївка).
Делегат ФФУ: Павло Брюхов (Кременчук).
«АВАНГАРД»: Солдатенко, Ульянов, Лобов, Мірошник-к(Нечипоренко 74), Воробєй, Полюлях, Шершень, В.Шарай, Моісеєнко(Даудов 86), Демченко(С. Шарай 69), Іващенко(Удод 65). Запасні: Денчук, Ємець,Собко. Головний тренер: Олександр Косевич.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук, Васільєв(Яременко 16), Корж, Мироненко, Віксич, Ляшенко, Лапін, Антюх, Суханов(Скакун 32), Бараннік, Цюцюра(Васильченко 84). Запасні: Данкович, Логінов, Власюк. Головний тренер: Володимир Книш.
Голи: В.Шарай (17), Демченко (27) пен. – Яременко (86).
Попередження: Нечипоренко (81).