«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «ЖЕМЧУЖИНА» (Одеса) – 1:0 (0:0)

naftoviМатч 31-го туру серед команд Першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» проводив у Охтирці проти «Жемчужини» із Одеси.

Чим ближче кінець чемпіонату, тим сильніше відчувається накал боротьби, як у верхній частині турнірної таблиці, так і у нижній. На жаль, цього року наша команда веде боротьбу за збереження прописки у Першій лізі, як і нинішній суперник «нафтовиків». Тому ця гра була за шість очок і перемога будь-якої з команд була гарним шансом поправити своє турнірне становище.

Вже традиційно тренерський штаб «Нафтовика-Укрнафти» відчуває проблеми з кадрами. Травми, дискваліфікації кожного туру змушують робити зміни у складі. Але це робочі моменти, і без травм чи дискваліфікацій у футболі не буває.

Та є і гарні новини: після операції у основну групу повернувся Андрій Власюк. Правда, тренується лише декілька днів, і у грі проти «Жемчужини» він мав мізерні шанси вийти, але у наступних зустрічах, будемо надіятися, Андрій вже допоможе своїм партнерам.

Як і очікувалося, поєдинок проти одеситів був дуже важким. Команди на кожному клаптику поля боролися за важливі очки, які їм зараз потрібні як повітря. Займати останнє місце не хоче ніхто.

На перших хвилинах Скакун міг виводити охтирчан вперед, але після передачі з флангу не зумів влучити у площину воріт «Жемчужини», а одесити хоча і забили у наступній атаці, але бригада арбітрів зафіксувала положення поза грою.

Вже котрий матч не обходиться без травм у складі нашої команди. Цього разу у середині першого тайму пошкодження отримав Олег Бараннік, якого замінив Антон Яременко.

До кінця першого тайму гравці двох команд не давали сумувати вболівальникам на трибунах, створюючи небезпечні моменти. Дещо гостріше діяли наші футболісти, але реалізація моментів бажала бути кращою.

Дебют другого тайму був за «Нафтовиком-Укрнафтою». Було видно бажання забити м’яч і здобути бажану перемогу. І на 53-й хвилині швидка атака за участю Цюцюри завершилася порушенням правил Гавриленка у штрафному майданчику гостей – пенальті.

Сам же потерпілий взявся виконувати вирок арбітра, але воротар «Жемчужини» вгадав напрямок удару і відбив пенальті, але, на щастя, для нашої команди, Цюцюра з другої спроби увігнав м’яча у сітку воріт! До речі, у цьому моменті грубо зіграв захисник одеситів Серденюк, який ногою у спину вдарив Цюцюру, а це мала бути для нього друга жовта картка у матчі.

Гості будь-що намагалися зрівняти рахунок і, заради справедливості скажемо, що вони мали всі шанси це зробити. Гравці «Жемчужини» завдяки гарному контролю м’яча і швидким флангам раз за разом нагнітали обстановку у воріт Кліщука. Лише вдалі дії захисників і голкіпера нашої команди вберегли ворота на замку.

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував важливу перемогу «Нафтовика-Укрнафти». Чергову зустріч охтирчани проведуть 7 травня на виїзді проти «Арсенала-Київ».

31-й ТУР
2 травня 2018р. 18-00. м. Охтирка. Стадіон «Нафтовик»   800 глядачів, температура +28.
Судді: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ), Ростислав Якимик (Львів), Юрій Суряк (Львів).
Резервний арбітр: Ярослав Пєсоцький (Суми).
Делегат ФФУ: Олександр Головков (Сєвєродонецьк).
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук, Васільєв-к, Логінов, Мироненко, Корж, Ляшенко(Лапін 64), Кателін, Антюх, Скакун, Бараннік(Яременко 22), Цюцюра(Васильченко 75). Запасні: Данкович, Віксич, Власюк, Суханов. Головний тренер: Володимир Книш.
«ЖЕМЧУЖИНА»: Важинський, Поспєлов-к, Серденюк, Стасюк, Норенков, Терзі, Чернишов, Попов, Гавриленко(Долінський 76), Паламар, Клімаков(Шестаков 59). Запасні: Стародубець, Селезньов, Спас, Щетінін,Лазарович. Головний тренер: Дмитро Горбатенко.
Гол: Цюцюра (54). На 54-й хвилині Цюцюра не реалізував пенальті.
Попередження: Яременко (65), Скакун (87) – Гавриленко (45), Серденюк (54), Паламар (54), Важинський (54), Поспєлов (68).