Василь Цюцюра: «Кожні три очка на вагу золота».

cucuraНереалізований пенальті і забитий м’яч – два в одному, як ти бачив цей момент очима виконавця ?

Це був звичайний момент, я ж не вперше пробиваю пенальті, але сталось так, що воротар в цьому моменті зіграв здОрово. Добре, що м’яч відлетів до мене і мені вдалося добити.

Після забитого м’яча команда відкотилась до своїх воріт, це був тактичний хід чи суперник не давав змоги «Нафтовику» продовжувати гру в своєму ритмі?

Ми зараз знаходимось в такому положенні, що кожні три очка на вагу золота. Думаю, що десь на підсвідомому рівні команда все ж таки намагалась зберегти той результат який був і намагалась зловити суперника на контратаці.

Це був твій перший забитий м’яч в весняній частині чемпіонату, наскільки він додасть тобі впевненості в завершальних іграх?

Звісно мені як нападнику завжди хочеться забивати і те що це був мій перший забитий м’яч з початку сезону, то це тільки моя вина. Сталось так, що я через травми не зміг повноцінно підготуватись до початку сезону, але тепер все позаду і я надіюсь, що забитих м’ячів буде набагато більше.

На кону розігрується дев’ять очок, які шанси має «Нафтовик» щоб втриматись в першій лізі ?

Про шанси я говорити не буду, але ми маємо живу надію і віримо в те, що ми зможемо залишитись в першій лізі. Якщо ми в трьох іграх візьмемо сім очок то у нас будуть усі шанси залишитись в першій лізі.