АРСЕНАЛ-КИЇВ» (Київ) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:1 (1:0)

naftovi

«Нафтовик-Укрнафта» закривав програму 32-го туру Першої ліги. Охтирська команда проводила зустріч на виїзді проти «Арсеналу-Київ».

Після перемоги у минулому турі у грі з «Жемчужиною» охтирська команда трохи поправила своє турнірне становище і за три матчі до завершення чемпіонату боротьба за збереження прописки загострилася ще більше. «Нафтовик-Укрнафта» виходив на гру проти «канонірів», знаючи всі результати своїх суперників. Відзначимо, що всі вони втратили очки, тому у разі позитивного результату підопічні Володимира Книша мали шанси піднятися щаблями турнірної таблиці.

Зрозуміло, що все мало вирішитися на футбольному полі, але потрібно розуміти: «Арсенал-Київ» займає друге місце і має гарні шанси у новому сезоні грати у Прем’єр-лізі, тому легкого життя «нафтовикам» ніхто не обіцяв.

«Арсенал-Київ» на правах господарів заволодів ініціативою і вже на 10-й хвилині відкрив рахунок. Єрмаченко навісив з правого флангу у штрафний майданчик «Нафтовика-Укрнафти» і Родіч головою відправив м’яча у сітку воріт.

На 16-й хвилині Кателін вийшов на ударну позицію, але захисник заблокував постріл, а швидка контратака «канонірів» завершилася небезпечним ударом Єрмаченка: поруч зі стійкою.

Через декілька хвилин Корж зі стандарту зробив передачу до штрафного майданчика господарів, а захисник «Арсеналу-Київ» ледве не зрізав м’яча у власні ворота, та надійно зіграв голкіпер. Команда Сергія Литовченка погрожувала зі стандартів та дальніх ударів, але результату це не принесло.

Наприкінці першого тайму найреальнішу нагоду зрівняти рахунок змарнував Цюцюра, якого партнери вивели на ударну позицію, однак Василь з близької відстані влучив у воротаря «канонірів»: лише кутовий.

Дебют другого тайму знову був програний нашою командою. Мироненко втратив м’яча у боротьбі з Єрмаченком, і Олександр пробив метрів з 16-ти, але цей удар відбив Кліщук. На підборі був екс-гравець «Нафтовика-Укрнафти» Старгородський, який першим дотиком увігнав м’яч у сітку. Ще через декілька хвилин Артем мав шанс збільшувати перевагу «Арсеналу-Київ», але голкіпер охтирчан цього разу врятував свою команду від ще одного голу.

На 55-й хвилині Логінов після навісної передачі метрів з чотирьох завдавав удару головою, однак голкіпер киян неймовірним чином витягнув м’яча з-під перекладини на кутовий.

Гравці «Арсеналу-Київ», маючи комфортну перевагу у рахунку, дещо збавили оберти, і у наших гравців з’явилися шанси на забитий м’яч. Та попри всі намагання і бажання підопічні Володимира Книша реалізували лише один свій момент. Наприкінці зустрічі чергова атака за участю наших гравців завершилася ударом Коржа, але м’яч потрапив у руку захисника господарів і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Цюцюра легко реалізував пенальті. Відзначимо, що Василь відзначається у другому матчі поспіль.

На жаль, до фінального свистка залишалося декілька хвилин, тому забити хоча б раз не вистачило часу. Бажання було, але рахунок не змінився – 2:1 на користь «Арсеналу-Київ».

Наступну гру «Нафтовик-Укрнафта» проведе 12 травня у Охтирці проти «Черкаського Дніпра».

7 травня 2018р. 16.00. с. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена».

Судді: Дмитро Панчишин (Харків), Михайло Юхименко (Луцьк), Сергій Наскалов (Мукачево).
Резервний арбітр: Ігор Бич (Київ).
Делегат ФФУ: Сергій Скрипак (Київська обл.).
«АРСЕНАЛ-КИЇВ»: Сітало, Майданевич, Зозуля, Деркач, Трубочкін, Старгородський-к(Матвєєв 87), Домбровський, Бушман(Семчук 71), Єрмаченко(Гринь 75), Родіч(Кучеров 40), Фещук(Батальський80). Запасні: Іванов, Осман. Головний тренер: Сергій Літовченко.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук, Васільєв-к, Логінов, Мироненко, Корж, Ляшенко(Васильченко 55), Лапін, Кателін(Віксич 90+2), Скакун(Сачко 46), Антюх, Цюцюра. Запасні: Данкович, Власюк, Бараннік, Суханов. Головний тренер: Володимир Книш.
Голи: Родіч (10),Старгородський (48) – Цюцюра (90+2) пен.
Попередження: Зозуля (14), Домбровський (56), Кучеров (90+2) - Скакун (33), Васільєв (65).