ДЮСШ «Нафтовик»

Діти люблять гратися, а ще в своїх іграх люблять бути схожими на своїх кумирів. Найулюбленішою грою всіх хлопчаків був, є і ще довго буде залишатися футбол. Навесні 1980 року була створена професійна футбольна команда «Нафтовик». А вже в 1989 році, за ініціативи президента футбольного клубу Новікова Віталія Миколайовича була відкрита дитячо-юнацька спортивна школа з однойменною назвою, яка є структурним підрозділом футбольного клубу «Нафтовик-Укрнафта».

Щорічно в ДЮСШ «Нафтовик» займається понад 200 юних футболістів у девяти вікових групах, від 8-ми до 17-ти років, з якими працюють 6 кваліфікованих тренерів-викладачів.

Всі тренери-викладачі ДЮСШ «Нафтовик» проходять навчання у центрі ліцензування Федерації футболу України за програмою «В» - диплом УЄФА.

До штату ДЮСШ входить медична сестра, яка забезпечує медичне обслуговування юних футболістів.

ДЮСШ «Нафтовик» проводить тренування на футбольних полях військової частини А0563 та місцевого коледжу, а також для занять використовується спортивні майданчики загальноосвітніх шкіл міста. В зимовий період тренування проходять у залі спортивно-житлового комплексу «Нафтовик».

Керівництво клубу піклується про те, щоб юні футболісти регулярно приймали участь у першості ДЮФЛ України серед команд першої ліги у 2-х вікових групах U15 та U17, чемпіонаті ДЮФЛ Сумщини U-14, U-16, а також по можливості у різноманітних Всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Команди ДЮСШ «Нафтовик» різних вікових груп неодноразово були переможцями та призерами різних турнірів та чемпіонатів області. Календарні матчі першостіДЮФЛ України  ДЮСШ проводять на стадіоні «Нафтовик» та на орендованому стадіоні СК ім. В.Куща в місті Тростянець.

Найкращі та найперспективніщі учні-спортсмени ДЮСШ для подальшого удосконалення спортивної майстерності залучаються до професійних та аматорських команд. На високому рівні у командах майстрів на сьогодні грають учні, які у свій час навчалися у спортивній школі «Нафтовик»: Олег Єрмак (1986 р.н.),  Сергій Кісіль (1993), Дмитро Жаріков (1991) «Нафтовик-Укрнафта»; Олег Міщенко (1989 р.н.) «Ворскла» м.Полтава; Сергій Приходько (1994 р.н.) «Іллічівець» м.Маріуполь.

Звичайно не для всіх юнаків футбол став справжнім покликанням. Багато хто обрав зовсім іншу професію, є серед них і лікарі, і вчителі, і робітники, але всі вони мали справді футбольне дитинство. Адже всі погодяться з тим, що нехай краще наші діти грають у футбол, ніж безцільно тиняються вулицями. Побажаємо їм нових спортивних перемог.